reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Icedal witaj, oczywiscie ze Cie przyjmiemy, rozgosc sie :-)

Magdus super ze wizyta udana, zreszta nie moglo byc inaczej :-)

Fioleczka rowniez gratuluje udanej wizyty :-)
 
reklama
Fiołeczka idz koniecznie gdzies jeszcze na badanie. Co to k... za gadanie lekarza noz kurka rurka. Pozatym to chyba musza to sprawdzic?!
 
Akuku to jesli u mnie siedzi dziolcha to wysylam Ci dziolchowe fluidy !!!!! :D
Fioleczka, pewnie, jak masz sie stresowac to lepiej sie wybierz zeby Ci to sprawdzili. przy okazji trzymam kciuki zeby wszydtko bylo ok!
dziekuje dziewczynki za kciuki !!
pewnie Lucynko, teraz juz tylko dobrze bedzie !! :)
 
Zgadzam sie z dziewczynami, lepiej idz i bedziesz chociaz spala spokojnie. Mi by mysli nie pozwoliły spac...
Ja ide 9 na badanie, napiszcie mi proszę co po takim usg powinnam wiedzieć tzn co lekarz mierzy?

ps. Nie wytrzymałam dis i kupiłam matę dla dziecka hahaha, bez sensu bo jeszcze długo nie bedzie jej potrzebna, ale była taka piekna i w promocji ;))
 
Lilija prenatalne? sprawdza czy ma raczki i nozki, mierzy przeziernosc karkowa, sprawdza czy jest kosc nosowa... troche tego jest. sprawdza czy pepowina jest ok, i czy sa narzady jak watroba i czy serduszko jest ok... jednym slowem wywraca bejbikiem na wszystkie strony :D moj byl spoko bo po kazdym sprawdzeniu danej czesci ciala mowil co zaobserwowal i czy dobrze itd.
a icjeszcze sie tak pochwale ze moj bejbik po mamusi po turecku nozie sciskal :D
 
reklama
Żanetaanna tak mi przykro kochana! Wiem, że żadne słowa, nie są w stanie teraz Cię pocieszyć, ale większość z nas wie co przechodzisz. Tulę Cię z całego serca, życzę dużo siły!
Nie wiem czy to w czymś pomoże, dla mnie najlepszym pocieszeniem po stracie było, to co powiedział lekarz- natura decyduje i dobrze wie co robi. Wiem, że jest to okrutne.
Daj sobie czas, sama najlepiej wiesz ile go potrzebujesz i starajcie się dalej. Pamiętam, co lekarz Ci mówił, ale zaszłaś w ciążę i z całego serca wierzę, że niedługo znów w niej będziesz :*
 
Do góry