reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aveline, dziękujemy :) Kawaler wczoraj z okazji miesiecznicy był w wyśmienitym nastroju. Obawiam się ze dziś będzie gorzej bo mamy szczepienie. 6 w1 i pneumokoki. Chociaż dzisiaj jest inna pediatra i ona rozbija te szczepionki na dwa razy wiec może będę musiała iść kolejny raz za dwa tygodnie. Oby nie.
Ja kupilam małemu kilka ciuszkow ze świątecznymi motywami, myszka miki w świątecznym nastroju itp. Ale w wigilię postawie na elegancję czyli zestaw z muchą :laugh2:
Dziś tradycyjnie pobudka o 6 ale trafiła nam się kupa (a nie było 3 dni) wiec niedawno dopiero zasnął szkrabik mój słodki.
Wychodzicie w szczepienia na spacer?
Miłego dnia
 
reklama
My dzisiaj szczepimy i na drugą drzemki idziemy na długi spacer. Ostatnio chodzimy nawet 2 razy. Rano a potem z mężem po córkę na zajęcia około 18. Na świta mamy Świąteczną piżamkę. Podobny zestaw do Ani. Ni a na Wigilię zaszalelismy i kupiliśmy wszystkim Świąteczne obciachowe sweterki. Córki nawet na wejście do teściowej gra koledę i świeci niskie renifera. Filipa jest dość miękki ale na przebranie biorę body z Mucha i dzianą kamizelkę. Dodatkowo w Smyku - 15% na już przecenionych rzeczy jak się ma kartę smyk.
 
Link do: Cool Club, Bluza chłopięca


Przykład po zalogowaniu dodatkowo - 15% czyli wychodzi 17zł Wczoraj kupiłam trochę ciuchów już w rozmiarze 74 bo teraz wszystko mam ale w takich cenach kupiłam na zapas i tak szybko mina te 2 miesiące. I pomimo że mieszkam blisko wzięłam dostawę do domu za 2.99zl bo teraz kolejki. Jest w takiej cenie od jakiejś kwoty ale nie wiem ja zamówiłam na ponad stówke.
 
Powyżej 60 zł jest przesyłka za 2,99 bo zamawialam kilka dni temu Olkowi ksiazeczki i spodenki, wiec pamiętam.
My jestesmy po szczepieniach. Plakalismy oboje. Ja bardziej :wink:
Mały wazy 6980 a mierzy 69 cm. To oznacza ze przez dwa miesiace i tydzien przybrał kilogram. To chyba malo? Pediatra nic nie mówiła tylko zachwycała się jaki jest silny i bystry . Wiadomo, po mamusi :p Nastepne szczepienie 13 lutego. A we wtóre ze starszym ide na szczepienie a z małym na USG bioderek.
 
Hej dziewczyny. My też już w świątecznym nastroju. Chcemy dziś kupić choinkę. Wczoraj było szczepienie na pnemokoki. Dzielny wojownik zniósł uklucie prawie bez płaczu. Tym razem była inna pielęgniarka i zabronila prxystawiania w trakcie uklucia bo bała się że się zachlysnue mlekiem. Ale zero powikłań na szczęście. Dziś mąż wymyślił zabawę że się chowa i pojawia i tak się Staś śmiał w głos po raz pierwszy że nie mogę!!! Ma taki słodki ten śmiech. Ja rok temu na Wigilię kupiłam test ciążowy chociaż już czułam że jestem w ciąży to zrobiliśmy pod choinkę prezent;)...zabieram się za sprzątanie świąteczne...
 
A no i nasz byczek sporo przybrał bo waży już 7100!!! Jestem w szoku!!! I 70 cm. Aneczqa to nie jest mało. Wydaje mi się że w normie. To mój taki lakomczuch i paczus mały.
 
Powyżej 60 zł jest przesyłka za 2,99 bo zamawialam kilka dni temu Olkowi ksiazeczki i spodenki, wiec pamiętam.
My jestesmy po szczepieniach. Plakalismy oboje. Ja bardziej :wink:
Mały wazy 6980 a mierzy 69 cm. To oznacza ze przez dwa miesiace i tydzien przybrał kilogram. To chyba malo? Pediatra nic nie mówiła tylko zachwycała się jaki jest silny i bystry . Wiadomo, po mamusi :p Nastepne szczepienie 13 lutego. A we wtóre ze starszym ide na szczepienie a z małym na USG bioderek.
To ładnie przybrał. W drugim kwartale już mniej się przybiera. Kilogram to super.
 
reklama
Szkoda ze śniegu nie ma :( Był ale stopniał.
Ja juz tez skompletowwlam małemu ubrania na 74 ale czasem jak coś upoluje to nie umiem sie powstrzymac :-) :)
Mały śpi, ciekawe czy będzie tak spał jak po poprzednim szczepieniu :laugh2:
Olgierda, prawda ze ten smiech jest cudowny? Ja uwielbiam go rozsmieszac. Dzisiaj śmiał się do pielęgniarek i pediatry, ewidentnie je podrywal!! Byłam troszkę zazdrosna ale tylko troszke :p
 
Do góry