reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hm pewnie i ja mam anemia jakąś senna jestem też zrobię badania.
Po szczepieniu masakra Filip płakał gdzieś po powrocie chyba z pół godziny bez przerwy tak przed 20:00 a szczepienie było 15:40 On nie jest typem płaczka i nigdy tyle nie płakał. Aż był czerwony i wszystkie smarki wyszły. Rączki moje i tatusia nie pomagały. Nawet telewizor włączyłam co go tak ciekawi nic tylko lament. Dopiero przedstawienie siostry z psem i dziwne wygłupy sprawiły że się na chwilę zaciekawił i wtedy cyc i zasnął. Biedaczek mój malutki kochany. Olbrzymi szacunek dla mam dzieci z kolką czułam się taka bezsilna. Śpi biedaczek. Jutro będę królewicza nosiła bez względu czy będzie marudził. Zrobimy sobie dzień rączek i przytulanka i jak humor dopisze wygłupów. Obiad na dowóz i tylko sama miłość bez obowiązków domowych. Nadrobimy w sobotę.
 
reklama
Kamila i jak minęła noc? Biedny Filipek. Mój starszy po pierwszym szczepieniu płakał non stop kilka godzin. Ją wtedy myslalam ze oszaleje z rozpaczy. Taka reakcja po szczepieniu.
Olinek Okrąglinek tez był wczoraj inny. Marudny, trzeba było go nosić, tulic, zabawiać. Nie mógł zasnąć ale jak zasnął to spał do 5:30, przy piersi zasnal z powrotem i jeszcze się nie obudził. Pewnie odsypia wieczór. My nie szczepimy na meningokoki wiec nastepnym razem będzie tylko jedno ukłucie. Bogu dzięki temu kto wymyślił szczepionki skojarzone . zaoszczedza sie dziecku kilkunastu ukłuc!!!!!
Zapowiada sie ładny dzien. Zobacze w jakim nastrój będzie Olus. Może wyjdziemy na dwór chociaz dzień po szczepionce nigdy nie wychodze bo sie boje ze może nachodzić mu gorączka. Wiem, może jestem przewrazliwiona ale co zrobic ;)
Miłego dnia dziewczyny
 
I dodam ze od razu po przyjeździe z przychodni dalam mu paracetamol i zrobiłam okłady z sody na nóżki.

Kamila Ty pisalas ze chodzisz na spacery wieczorami jeszcze? Długo jesteś na takim drugim spacerku? Mamwrazenie ze wieczorem jest większe zadymienie dlatego unikalam wychodzenia o tej porze. Choc nie mogę narzekać bo mieszkam w okolicy gdzie powietrze jest w miare czyste ale nadal zdarzaja sie ludzie którzy pala byle czym w piecach trujące swoje i cudze dzieci :no2:
 
Mi lekarz kazał zrobić już że 2 mc temu badania właśnie po to aby wykluczyć anemię. Także Olgierda skonsultuje wyniki z lekarzem.

Kamila jak Filip?
 
I dodam ze od razu po przyjeździe z przychodni dalam mu paracetamol i zrobiłam okłady z sody na nóżki.

Kamila Ty pisalas ze chodzisz na spacery wieczorami jeszcze? Długo jesteś na takim drugim spacerku? Mamwrazenie ze wieczorem jest większe zadymienie dlatego unikalam wychodzenia o tej porze. Choc nie mogę narzekać bo mieszkam w okolicy gdzie powietrze jest w miare czyste ale nadal zdarzaja sie ludzie którzy pala byle czym w piecach trujące swoje i cudze dzieci :no2:
Noc spokojna. Dzisiaj odpuszczam spacer bo właśnie się boję gorączki. Chodzę około godziny. Ja mieszkam w Suwałkach więc u Nas nie ma smogu. Staram się chodzić bardziej między blokami niż przy ulicy czy domkach.

Napisz mi Aniu jeszcze raz co używasz zapobiegawczo aby uchronić przed powrotem ciemieniuchy?
 
Kamila my używamy Link do: Apteka Melissa
I do tej pory nie pojawiła się ciemieniucha. Szampon jest wydajny. Na mały lebek wystarczy jeden kleks, rozcieram na wilgotnych włosach i splukuje po 2 minutach.

Z kolei koleżanki coreczce służy mustela szampon w piance.

Anitek, tez jestem ciekawa ile Zojka rekordzistka wazy
 
Kamila my używamy Link do: Apteka Melissa
I do tej pory nie pojawiła się ciemieniucha. Szampon jest wydajny. Na mały lebek wystarczy jeden kleks, rozcieram na wilgotnych włosach i splukuje po 2 minutach.

Z kolei koleżanki coreczce służy mustela szampon w piance.

Anitek, tez jestem ciekawa ile Zojka rekordzistka wazy
Dziękuje zamawiam :-)
 
reklama
Do góry