reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Link do: Książeczka dzidziusia - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Polecam Wam ksiazeczki z tej serii. Mój mały uwielbia , ogląda i słucha w skupieniu. Są 4 : książeczka dzidziusia, pierwsze slowa maleństwa, zabawy dzidziusia, zwierzątka maleństwa.
Są to wesołe rymowanki na jednej stronie a na drugiej realne zdjęcia dzieci, czyli cos co maluchy uwielbiają. W dodatku niewiele kosztują.
Ja kupilam w smyku gdy kupowalam jakieś ubranka.
 
Hej dziewczyny, co u Was? U nas dzisiaj dzień marudy :(
Poza tym olkowi wyszedł jakby pryszcz pod nosem. Zrobilam octeniseptem i sudokremem. Myślicieli ze dobrze?
 
Link do: Książeczka dzidziusia - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Polecam Wam ksiazeczki z tej serii. Mój mały uwielbia , ogląda i słucha w skupieniu. Są 4 : książeczka dzidziusia, pierwsze slowa maleństwa, zabawy dzidziusia, zwierzątka maleństwa.
Są to wesołe rymowanki na jednej stronie a na drugiej realne zdjęcia dzieci, czyli cos co maluchy uwielbiają. W dodatku niewiele kosztują.
Ja kupilam w smyku gdy kupowalam jakieś ubranka.
Już zamówiłam są w Empiku odbiór w salonie obok mojego domu więc bez kosztów wysyłki :-)
 
Hej dziewczyny, co u Was? U nas dzisiaj dzień marudy :(
Poza tym olkowi wyszedł jakby pryszcz pod nosem. Zrobilam octeniseptem i sudokremem. Myślicieli ze dobrze?
Sydokrem super na takie rzeczy. Octanisept też. U Nas ciężka noc mały się prężył kręcił. Martwiłem się z ebedzie chory a w dzień super. Przewraca się i przemieszcza na plecach. I przedrzeźnia nas np. Cmokania :-) Mega jest pogodny. I tak fajnie już pokazuje co chce. Sam Zagrzeb w bluzę do buzi cyca wsadzi. Pociera oczy jak spać. Krzyczy jak się nudzi.
 
Ale masz ssuper, skoro sasiadujesz z empikiem :) Będziesz na pewno zadowolona z tych książeczek.

No nie wiem co to dzisiaj się stało ze mamy marudę w domu ale trzeba było się napocic żeby się śmiał. A to jest dziwne bo on jest zawsze wesoły. Ale czasem największy optymista może mieć gorszy dzień. Myslalam nawet ze może ten pryszcz go boli bo jest taki zaogniony no i w bardzo wrażliwym miejscu.
Kamila to cmokoanie to chyba zapowiedź ząbków :) U nas tak było. A przy tym taki śmieszny dziobek robi :D

Olgierda, anitek, gdzie się podziewacie?
 
Link do: Oball, grzechotka Kuleczki

Zamówiłam 3 książeczki i taka kule. Wydaje mi się że można przy niej pomanipulować. Filip dostał super karuzele z projektorem i zamiast oglądać bajki że zwirzaczkami zmienianprzyciskami muzyczka i patrzy jak się zakręca. Piesek zgubił kłaczek sierści i Filip podniósł kciukiem i palcem wskazującym takie maleństwo.
 
reklama
Do góry