reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hej dziswczyny, jak Wam minął dzień?
U nas do południa smutek a po trzygodzinnym spaniu na tarasie nie ten Olek! Wesoły, uśmiechnięty. Dziąsła coraz grubsze, niech się szybko cos wykluje to będziemy mieć chwile spokoju.
Najwazniejsze ze jadł spokojnie. 5 razy pil mleczko , zjadł zupke, utarte jabluszko i chrupki. Nie było kiedy zjeść kaszki :wink: Coraz chętniej sięga po wodę. Dziś wypił 50 ml przez cały dzień. Brawo my! :-) :)

Czy któryś sierpniowy maluszek juz siedzi? Wrzucajcie linki z wiosennymi kurteczkami. Nie wiem jaka kupić,
 
reklama
Brawo WY :-D
A u nas odwrotnie. Do południa było ok, a po południu placz. Dałam Zoi w końcu przeciwbolowy i pomogło. U nas też ząbki żyć nie dają.
Zoja siedzi już sama, ale nie potrafi jeszcze usiąść z leżenia.
A teraz usypiamy.

Aniu, gdzie kupiłaś chrupki?
 
A tak z innej beczki, kiedy zmieniacie foteliki dzieciaczkom? Zoja już się ledwie mieści w swoim. nóżki jej wystają i główka też zaczyna. Podobno kolejny fotelik jest od 9 mc:oo:
 
My dzisiaj testowaliśmy nowy wózek i fotelik bo sprzedałam swój 3w1 i kupiłam lżejszy. Fotelik oglądałam taki 0-25kg są super odchylają się dla tych mniejszych dzieci. Jednak zdecydowałam sie na kolejny 0-13kg bo ma adapter do nog spacerówki i jak jade do znajomych to biore nogi i fotelik. A i w domu korzystam czasami jak np. Idę się kąpać to Filip w nim sie bawi koło wanny. Ale on drobny waży 7.5kg wiec myślę do lipca wystarczy tym bardziej że niedlugo pozegnamy mam nadzieję kombinezony.
 
A tak z innej beczki, kiedy zmieniacie foteliki dzieciaczkom? Zoja już się ledwie mieści w swoim. nóżki jej wystają i główka też zaczyna. Podobno kolejny fotelik jest od 9 mc:oo:
Chrupki kupuje najczesciej w osiedlowym sklepiku. Nazywają sie Tygryski i są kukurydziano jaglane, ale tez kupuje w różnych marketach, najzwyklejsze, bez soli.

Anitek, Twoja Zojka duza panna e sluszna wagą ;) i siedzi wiec mysle ze to są wazniejsze wskaźniki do zmiany fotelika niż wiek w miesiącach. Olek nie siedzi wiec na razie nie myślę o zmianie, chociaz w tym niemowlęcym juz mu nie wygodnie. Na szcsescie jescze nie wystaje mu glowka.
 
Kamila pochwał sie wózkiem. Nie szkoda Ci było juz tak wczesnie pozbywac sie 3 w 1? Ja na razie będę korzystac z tej spacerowki 3 w 1, bo jest obszerna. Na wiosnę, moze latem kupie spwcerowke lżejsza, na wyjazdy czy szybkie wyjścia.
 
reklama
Do góry