reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja juz siedze na poczekalni

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia :-) Ja jutro idę i też się denerwuje czy wszystko ok
34bw3e3klzo38bw9.png
 
reklama
Nie wiem co mam Wam napisac ... chyba mialam racje ze nic nie bedzie powinnam byc w 7 tyg a jest sam pęcherzyk ale nie ma cialka żoltego ani tetna ;( ;(
Lekarz niby dal do zrozumienia ze martwi go to i zle to rokuje. A z drugiej strony mowi ze zachodzac w ciaze zaraz po odstawieniu pkastrow i moze byc tak ze zaszlam przed samym @....
Nie wiem co myslec raczej nie nastawiam sie na ciąże... i jedoczesnie wybaczcie mi nie będe sie udzielac do środy wtedy niby mam wizytę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tyllkaaa jesteśmy cały czas z Tobą i nie martw się na zapas u mnie w pierwszej ciazy w 7 tyg też nic nie było widać najadlam się strachu a w 8 dopiero... Lekarz powiedział że to napewno przez długie cykle i do owulacji późno doszło a syn już zaraz będzie miał 15 lat :-) Nie załamuj się tam nam :*
34bw3e3klzo38bw9.png
 
Nie wiem co mam Wam napisac ... chyba mialam racje ze nic nie bedzie powinnam byc w 7 tyg a jest sam pęcherzyk ale nie ma cialka żoltego ani tetna ;( ;(
Lekarz niby dal do zrozumienia ze martwi go to i zle to rokuje. A z drugiej strony mowi ze zachodzac w ciaze zaraz po odstawieniu pkastrow i moze byc tak ze zaszlam przed samym @....
Nie wiem co myslec raczej nie nastawiam sie na ciąże... i jedoczesnie wybaczcie mi nie będe sie udzielac do środy wtedy niby mam wizytę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymej sie kochana a ja mysle ze w srode bedzie serduszko walic jak mlotem!:):) a zaplodnienie bylo pozniej i jest za wczesnie jeszcze:)")
 
Nie wiem co mam Wam napisac ... chyba mialam racje ze nic nie bedzie powinnam byc w 7 tyg a jest sam pęcherzyk ale nie ma cialka żoltego ani tetna ;( ;(
Lekarz niby dal do zrozumienia ze martwi go to i zle to rokuje. A z drugiej strony mowi ze zachodzac w ciaze zaraz po odstawieniu pkastrow i moze byc tak ze zaszlam przed samym @....
Nie wiem co myslec raczej nie nastawiam sie na ciąże... i jedoczesnie wybaczcie mi nie będe sie udzielac do środy wtedy niby mam wizytę

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam podobną sytuację z mloda ale okazało się tydzień później ze raz wina sprzętu i lekarza dwa owula przesunela mi się o całe 2 tyg

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tyllkaaa trzymam kciuki oby się pozytywnie skończyło.

Czy Wy też macie bóle kręgosłupa? Tak mi nawala, że ledwo wytrzymuję. nie wiem czy to normalne na początku ciąży.
Jakie macie brzuszki? ja wiem, że w drugiej ciąży szybciej widać, ale żeby już tak na początku?
Na wadze nic mi nie przybyło, a mam wrażenie, że już mi się zaokrąglił
Miłego poniedziałku.
 
reklama
@Tyllkaaa może serio miałaś późno owulkę. Ja z synkiem miałam podobnie. Wg om powinnam być już wtedy w 9tc a na wizycie okazało się że to dopiero 3-4 tydzień. Owulke miałam właśnie jakoś przed albo w dniu okresu. A teraz biega tu koło mnie szalony dwulatek ;) trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze :*
Dziewczyny u Was też tak zimno? myślałam że zamarznę na spacerze :/ a synek nie chciał wracać do domu :p
 
Do góry