reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny nie róbcie nie potrzebnych spięć. Każda stresuje się ciążą a Wy wymyślacie jeszcze jakieś spory. Porozmawiajcie o czymś przyjemnym ;)
 
Ag.ta super wieści.To mamy podobny termin porodu.
Ten mój dzieć nieśmiały to pewnie nawet na usg w 20 tc. nie pokaże co ma między nogami.Chyba kolejna dziewczynka bo chłopcy raczej nieśmiali nie są.
Dzag82 trzymam kciuki za wizytę.
Lekarze bywają tacy chamscy niestety.Do dziś pamiętam jak mojej kuzynce umierała córka na raka mózgu a miała tylko 6 lat a lekarz jej powiedział prosto z mostu by się postarała o kolejne dziecko.
No zabiłabym chyba za takie słowa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dajcie spokój nic nie zmienimy... dobrze, że w ogóle mamy możliwość kontroli u prywatnego lekarza, choć wiadomo to liczy się z kosztami, ale chociaż w większości przypadków inaczej traktują człowieka
 
Dzag82 dlatego się robi test pappa bo sama przezierność karkowa pewności Ci nie daje.
Kotomiś współczuję takiego lekarza i takiej wizyty.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za_necia, napisz jak to jest z ubezpieczeniem w UK. Ja nie wiem. Wiem jak to wygląda w Polsce i wg mnie nie jest to tragiczne rozwiązanie. Bardziej bulwersujące dla mnie jest rozliczanie świadczeń, ale to już jest coś co się poza mną dzieje. Mnie na przykład totalnie nie odpowiada model amerykański. Jak jesteś biedny to nie masz nic, nawet jakiejś minimalnej opieki. Ale nie znam się na systemach zdrowia w innych krajach, dlatego chętnie usłyszę jak to w UK jest.
Mnie na szczęście stać na to, żeby jednak prywatnie z giną skorzystać w ciąży. Ale już na poród nie byłoby mnie stać, ostatnim razem kosztowało to z tego co pamiętam ponad 5 tys złotych. No z czym do ludzi, jak to nasze miesięczne zarobki wspólne.
W przyszłym roku mają zlikwidować NFZ. Szczerze mówiąc nie wgłębiłam się w temat i nie wiem co zamiast tego. Coś na zasadzie kas chorych sprzed kilku lat? Nie wiem. Ciekawe jak to będzie..

Luska, na pewno 15,5cm? :surprised: W mordeczkę... Że też omputer nie pokazał terminu na połowę lipca :laugh2: No w szoku jestem. Szkoda, że się nie udało zmierzyć NT, szczególnie, że w UK tak mało jest okazji do tego, bo tak mało usg. Ale jeśli lekarz nic niepokojącego nie zauważył, to dobrze :tak:
 
reklama
Do góry