reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Sierpniowe Mamy 2018

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2018' rozpoczęty przez Estaa, 27 Listopad 2017.

1. KatiNails

KatiNails Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    W sumie to prawie to samo. Tylko bebilon ma śladowe ilości laktozy a Nutramigen nie ma go wcale

2. KatiNails

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    To jak Maja była mała cały czas na jednym albo drugim boku spała. A teraz ma szans... Tylko na plecach.

3. reklama
  4. Maljan

Maljan Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak, najprawdopodobniej tak. Za wielkim alergikiem jest synek, uczula go ciągle coś mimo, że ja już jem dosłownie z 10-12 produktów. Długo tak nie pociągniemy niestety

5. KatiNails

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Kurcze dziwne. Laktaze też podawałas?

6. KatiNails

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Moje dzieci też silna alergia. Aleks to w ogóle nie chce sobie tego przypominać. I moja dieta była wystarczająca w obu przypadkach plus u Mai jeszcze podawanie Laktazy. Bo to że ja nie jadłam krowiej laktozy to jedno. Ale organizm kobiecy produkując mleko produkuje też laktoze. Więc tak czy siak kolzym dostaje. Teraz już nie przy każdym karmieniu tylko dwa razy dziennie no ale.

7. kiiinia91

kiiinia91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    3D263C94-72E0-4293-90F2-A0FAF73C5789.jpeg I tak sobie myśle.. za jakie grzechy ha na tym boku leżę :)

8. Anulaa88

Anulaa88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tego niestety chyba nikt nie wie

9. Biedroneczka10

Biedroneczka10 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O kurcze aż tak źle :( szkoda bardzo ale lepiej przejść na mm i żeby synek się lepiej poczuł i ty żebyś mogła jeść bo się wykonczysz :(

10. reklama
  11. kasiak85

kasiak85 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ona miała badany słuch w szpitalu w dniu wyjścia, było ok. Myślisz żeby pójść prywatnie jak najszybciej nie czekać do stycznia? Myślałam, że tak profilaktycznie ta wizyta.

12. Anulaa88

Anulaa88 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój też miał potem badany słuch.. wiesz co, moja pediatra powiedziała, żeby to sprawdzić. Ja mam w rodzinie dwa przypadki ubytku słuchu po przyjętych lekach. W tym jedno u dziecka i wiem, że mega ważne jest wczesne wykrycie... Oczywiście liczę na to, że nic takiego nie wyjdzie, ale dopóki nie będę miała pewności, to nie będę spać spokojnie. Jeśli możesz to nie czekaj do stycznia

Poleć forum