reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Od
17 Październik 2017
Miasto
Rzeszów
Odpowiedzi
2
No to zrób sobie w łóżeczku blokadę np. Z ręcznika, pieluchy flanelowej czy kocyka. Ja tak mam od początku. Fakt, że teraz się tak kręci, że nie zawsze to blokuje go na 100%. Michał śpi od początku na bokach ze względu na ulewanie właśnie. Nie potrafi na plecach
To jak Maja była mała cały czas na jednym albo drugim boku spała. A teraz ma szans... Tylko na plecach.

Od
17 Październik 2017
Miasto
Rzeszów
Odpowiedzi
2
Moje dzieci też silna alergia. Aleks to w ogóle nie chce sobie tego przypominać. I moja dieta była wystarczająca w obu przypadkach plus u Mai jeszcze podawanie Laktazy. Bo to że ja nie jadłam krowiej laktozy to jedno. Ale organizm kobiecy produkując mleko produkuje też laktoze. Więc tak czy siak kolzym dostaje. Teraz już nie przy każdym karmieniu tylko dwa razy dziennie no ale.

Od
31 Styczeń 2018
Odpowiedzi
0
Tak, najprawdopodobniej tak. Za wielkim alergikiem jest synek, uczula go ciągle coś mimo, że ja już jem dosłownie z 10-12 produktów. Długo tak nie pociągniemy niestety
O kurcze aż tak źle :( szkoda bardzo ale lepiej przejść na mm i żeby synek się lepiej poczuł i ty żebyś mogła jeść bo się wykonczysz :(

Od
27 Grudzień 2017
Miasto
Gdańsk
Odpowiedzi
0
Michał też miał skierowanie do poradni audiologicznej (pilne) i termin był w Katowicach na luty. Idziemy prywatnie, bo jeśli chodzi o słuch to w razie czego, każdy dzień się liczy
Ona miała badany słuch w szpitalu w dniu wyjścia, było ok. Myślisz żeby pójść prywatnie jak najszybciej nie czekać do stycznia? Myślałam, że tak profilaktycznie ta wizyta.

reklama
Od
6 Luty 2018
Odpowiedzi
0
Ona miała badany słuch w szpitalu w dniu wyjścia, było ok. Myślisz żeby pójść prywatnie jak najszybciej nie czekać do stycznia? Myślałam, że tak profilaktycznie ta wizyta.
Mój też miał potem badany słuch.. wiesz co, moja pediatra powiedziała, żeby to sprawdzić. Ja mam w rodzinie dwa przypadki ubytku słuchu po przyjętych lekach. W tym jedno u dziecka i wiem, że mega ważne jest wczesne wykrycie... Oczywiście liczę na to, że nic takiego nie wyjdzie, ale dopóki nie będę miała pewności, to nie będę spać spokojnie. Jeśli możesz to nie czekaj do stycznia

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku