D
Deleted member 178340
Gość
O to dobrze na włosyJa ostatnio pokrzywę pijam często![]()
9.08.18r. [emoji173]️
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
O to dobrze na włosyJa ostatnio pokrzywę pijam często![]()
A przypomnisz czemu miałaś się zgłosić do szpitala? Coś się dzieje z ciążą i dzidziusiem?
Becikowe jest, jeśli dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 1900coś tam zł
Dziewczyny, a macie jakieś dodatkowe ubezpieczenie, z którego dostaniecie pieniądze za urodzenie dziecka? Ja mam, ale nie wiem jak długo po urodzeniu dziecka dostaje się kaskę? Może któraś wie?
[/QUOTE![]()
Mam torbiel na jajniki i chcą sprawdzić czy to nie jakiś guz.
Ja tez nam ubezpieczenie jednorazowo dostanę 1000zl i też trzeba mn.in. rok wcześniej płacić.
Ja mam skonczony 17 tydzien i nadal lekarz kazal brac luteine dopochwowo i acard.To ja na początku za 29.99zl, a ostatnio podnieśli cenę w aptece i za 32zl. O to się muszę rozejrzeć za lepsza apteka. Kurcze mi ginekolog póki co nic nie mówi o stopniowym odstawieniu, może że dopiero zaczynam 14 Tc, hm..
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jeszcze nic nie kupuje dla bobasaJa nic nie mam narazie i nie chce sie śpieszyc, tak mysle, ze koniec maja bede działac i to wystarczy![]()

Dzięki dziewczyny za odp w sprawie becikowego.
Dzwonili ze szpitala, że dziś mnie raczej nie przyjmą dopiero jutro bo nadal nie mają miejsc. No parodia...