reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam mama 2 dziewczynek I teraz 3 ciaza ( wpadka) Maz jeszcze nic nie wiem. On nie chcial juz wiecej dzieci :( Ale sie stresuje .Jestesmy w polowie 30 ,mieszkanu za granica na wynajmowamym mieszkaniu. Boje sie mu powiedziec I jego reakcji. Nikt nie wiem tylko wy dziewczyny musialam podzielic sie z kims. przerazona
Ojej.Powiedz jak najszybciej.Będzie musiał się oswoić z sytuacją.Czym szybciej tym lepiej dla Ciebie i dla niego.Powodzenia.
 
reklama
Właśnie odebrałam wyniki bety, ze środy 1056 a dzisiaj 1820. Lekarz mi mówił że jak będzie koło 2000 to będzie ok, nadal jestem przerażona z kalkulatora wychodzi ze jest ok, sama nie wiem co myśleć. Zamiast się uspokoić to nadal się boję

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę ze jest ok mi lekarz mówił że ponad półtora tyś już widać pecherzyk kiedy masz kolejną wizytę?
Szczerze to ja też się boje te brzucho mnie pobolewa dość często i taka czasami lekko żółta wydzielina ale od czasu do czasu, ja już chyba szaleje..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
W środę mam wizytę u lekarki na NFZ, podobno jest świetna. Teraz byłam prywatnie, ale chyba zrezygnuje z tego lekarza

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A oto mój dzisiejszy tescik. Dwie piękne krechy! :) powtorzylam dla pewności bo tydzień temu miałam jedną ciemną A druga jasna. Teraz już nie mam złudzeń :-) 19 mam lekarza to juz pewnie serduszko będzie bo to będzie ok. 6tc4d :)
 

Załączniki

  • 1512747378471473351178.jpg
    1512747378471473351178.jpg
    848,2 KB · Wyświetleń: 91
Zawsze chciałam mieć duza rodzinę. Widzę że nie jestem sama co do rodziny! :D A pamiętam że Bete robiłam w drugiej ciąży. Uważam że lepiej poczekać zrobix test i umuwic sie na wizytę w 8 tyg. Bylam piereszej i drugiej ciazy w 5.5 i mało co widać , lekarz mówił że jeszcze serducho moze nie bic A w 8-9 już ładnie widać fasolkę, serducho bije :) Ale wiadomo ciekawość Jest nad :D
 
Dokładnie masz rację, w poprzednich ciazach byłam później u lekarza i było widać pięknie pęcherzyk i zarodek a teraz się pospieszylam i mam za swoje. Nerwy tylko niepotrzebnie i już. Ale to chyba wynika z wieku i świadomości co się może nie udać. Jak się rodziły dziewczyny 14,13 i 10 lat jakoś tak spokojniej to przechodziłam.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, mam na imię Ewelina i od kilku dni podejrzewam ze jestem w ciąży. W mikolajki zrobilam test i wyszly dwie kreski, dzis zrobilam bete ale wynikow jeszcze nie mam. Internetowy kalkulator termin wyliczyl mi na 11 sierpnia. W domu ma 15 miesięcznego Leosia i chodz mysl o kolejnym dziecku troche mnie przerazila, to czytajac to forum stwierdzilam ze bedzie dobrze. Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.
 
Do góry