reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Nie spalam pol nocy. [emoji17] Nie mam problemow z zasypianiem, ale budze sie o 3 lub 4 i potem juz nie spie..
Nie wytrzymalam i pojechalam na deske [emoji850]
Ale jezdzilam srednio szybko i ciagle ogladalam sie czy ktos nie jedzie z gory.
Strasznie slaba ta zima w tym roku, moze w najblizszym razie cos sypnie? 🤞 Czy u Was dziewczyny jest snieg?

Mam to samo budzę się o 4-5 i koniec...
 
reklama
Nie spalam pol nocy. [emoji17] Nie mam problemow z zasypianiem, ale budze sie o 3 lub 4 i potem juz nie spie..
Nie wytrzymalam i pojechalam na deske [emoji850]
Ale jezdzilam srednio szybko i ciagle ogladalam sie czy ktos nie jedzie z gory.
Strasznie slaba ta zima w tym roku, moze w najblizszym czasie cos sypnie? 🤞 Czy u Was dziewczyny jest snieg?

Zero śniegu - leje deszcz i 12 stopni na plusie
 
Nie spalam pol nocy. 😔 Nie mam problemow z zasypianiem, ale budze sie o 3 lub 4 i potem juz nie spie..
Nie wytrzymalam i pojechalam na deske 🤐
Ale jezdzilam srednio szybko i ciagle ogladalam sie czy ktos nie jedzie z gory.
Strasznie slaba ta zima w tym roku, moze w najblizszym czasie cos sypnie? 🤞 Czy u Was dziewczyny jest snieg?
Mam dokladnie to samo... Budze sie przed 3 i koniec, dopiero ok 7 zasypiam i spie do 11
 
Ja problemów ze spaniem narazie nie mam a wręcz uważam że śpię dużo,ale zobaczymy ile ten stan będzie się utrzymywał. Dziś udało mi się zjeść ziemniaki, to już duży sukces zwazyszy na to jakie mam ograniczenia smakowe w ciąży.
 
Hej Dziewczyny. U mnie też szaro, buro i ponuro. Dodatkowo Pierworodny chory od kilku dni. Dopiero dzisiaj pierwszy dzień bez gorączki więc odżywam :)
Mam takiego lenia że ah... Nic mi się nie chce 🤷
 
Ja też się budzę nad ranem i spać nie mogę, ale włączam sobie audiobook w słuchawkach i na szczęście pomaga [emoji2956]. Chwila i mnie nie ma [emoji16]
 
reklama
Współczuję :/ ja za to się męczę z mdłościami i wymiotami.... Ciężko cokolwiek zrobić w ciągu dnia i normalnie funkcjonować. A żadne imbiry mi nie pomagają...
Współczuję moje wymioty trwały prawie 4 tyg dochodziło do 10/12 dziennie
Nic nie pomagało ani domowo ani farmakologicznie
Obecnie zostały mdłości.. Do przeżycia
Tak ze tobie również życzę szybkiego wyjścia z nich 🤗😊
 
Do góry