reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, czy to normalne, że przy 11 tygodniu (jutro się zaczyna) ważę -5kg oraz nie widzę jeszcze brzuszka? Czy to przez moją oponke nieduża? [emoji20]
 
Moja tez ostatnio do nas przychodzi spac. Ja tam nie narzekam bo jestem tak spiaca i mocno spie ze nie zwracam uwagi ale maz czesto narzeka ze nie ma miejsca z dwoma babami w wyrze i idzie na naroznik spac 😂 cos jej sie ostatnio mamusiowosc wlaczyla 😅 dziaiaj pierwszy dzien w przedszkolu po 3tyg siedzeniu w domu 🙉 jaka piekna cisza ! Delektuje się 🤣❤️
 
Dziewczyny, czy to normalne, że przy 11 tygodniu (jutro się zaczyna) ważę -5kg oraz nie widzę jeszcze brzuszka? Czy to przez moją oponke nieduża? [emoji20]
Jesli to pierwsza ciaza to prawdopodobnie nie bedzie dlugo widac 🙂 u mnie na uczelni zauwazyli dopiero w 6mcu 😅 a co do -5 to sporo straty warto z lekarzem to obgadac, az tak Cie wymioty mecza?
 
Dziewczyny, czy to normalne, że przy 11 tygodniu (jutro się zaczyna) ważę -5kg oraz nie widzę jeszcze brzuszka? Czy to przez moją oponke nieduża? [emoji20]
Często się zdarza że w pierwszej ciąży dosyć późno widać brzuszek ale ten spadek wagi jak na moje oko dosyć duży.a przynajmniej ma waga z czego spadać czy jesteś szczuplutka? Ja na pewno skonsultowałabym z lekarzem. Jeśli masz wymioty i mdłości to polecam taki lek homeopatyczny ipeca 9ch, mi poleciła dziewczyna z innego wątku i wczoraj super działo, dziś tak samo ale wole nie zapeszac bo męczyły mnie mdłości okropnie
 
Moja tez ostatnio do nas przychodzi spac. Ja tam nie narzekam bo jestem tak spiaca i mocno spie ze nie zwracam uwagi ale maz czesto narzeka ze nie ma miejsca z dwoma babami w wyrze i idzie na naroznik spac 😂 cos jej sie ostatnio mamusiowosc wlaczyla 😅 dziaiaj pierwszy dzien w przedszkolu po 3tyg siedzeniu w domu 🙉 jaka piekna cisza ! Delektuje się 🤣
Mam to samo z moją córą, od kilku tygodni przechodzi uparcie że swojego łóżka na nasze a jak się ją przełoży na śpiocha i znowu się obudzi, to wraca spowrotem. Nie daje się za nic przekonać, żeby spać u siebie, a nie było z tym problemu. Może ma to jakiś związek z ciążą, kto wie... 🤔
 
Mam to samo z moją córą, od kilku tygodni przechodzi uparcie że swojego łóżka na nasze a jak się ją przełoży na śpiocha i znowu się obudzi, to wraca spowrotem. Nie daje się za nic przekonać, żeby spać u siebie, a nie było z tym problemu. Może ma to jakiś związek z ciążą, kto wie... 🤔
Nasza identyka zawsze wraca 😂 a spi sama od 3mca zycia 😅 zasnie u siebie ale w nocy zawsze przejdzie. Kurde nasza nic nie wie o ciazy 😅
 
Jej, dziewczyny czy w 9-10 tygodniu jest jakiś najwyższy poziom bety?
Boże jak ja się czuje! Nie mam siły opiekować się moim dwulatkiem.
plakac mi się chce.
juz dziś rano poszly ruch czopki.
fakt - nie rzygam, ale te mdłości i uczucie słabości wykańcza 😭😭😭
 
reklama
Jej, dziewczyny czy w 9-10 tygodniu jest jakiś najwyższy poziom bety?
Boże jak ja się czuje! Nie mam siły opiekować się moim dwulatkiem.
plakac mi się chce.
juz dziś rano poszly ruch czopki.
fakt - nie rzygam, ale te mdłości i uczucie słabości wykańcza 😭😭😭
Będzie lepiej, jeszcze max 2 tygodnie i powinno Ci się poprawić 😉

Nasza identyka zawsze wraca 😂 a spi sama od 3mca zycia 😅 zasnie u siebie ale w nocy zawsze przejdzie. Kurde nasza nic nie wie o ciazy 😅
Dzieci mają widać szósty zmysł jeśli chodzi o rodzeństwo 😁
 
Do góry