reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama

Joanulka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny co używacie na bol piersi ? Dziś okropnie bolą...
Nie na nic na ból piersi jedyne co to sportowy stanik moze pomoc jak nie dajesz rady w zwykłym. Piersi bolą od wysokiego progesteronu, to dobry znak ze ciąża rozwija się prawidłowo.

a.szczypiorek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mnie tylko bolały jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciąży 😁 a potem już przestaly 😳

Rozwiązania
0
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.

aaanataliaaaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, A minęły już wam mdłości? Ja nie miałam jakiś strasznych ale do tej pory męczy mnie takie hmmm...zatykanie :D jakby chciało mi się odbić ale nie mogło. Najczęściej po jedzeniu. To dość męczące bo przy tym nie jest mi za dobrze.
Mi na szczęście minęły . Tylko senność nadal została

Rozwiązania
0
Mnie na szczęście to ominęło :D wszystkie inne objawy zaliczyłam prucz mdłości :)

reklama

jagus_87

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Dziewczyny co używacie na bol piersi ? Dziś okropnie bolą...
Nawet mi nie przyszło do głowy, że jakoś można ten ból z zmniejszyćAle u mnie jest znośnie
Ja piłam coś gazowanego by się odbijało, pepsi albo woda

Do góry