reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Joanulka byle tylko na spokojnie 💚 nie ma co się szarpać bo czas się skróci 😂 Na pewno dasz ze wszystkim radę! U nas niby wszystko przygotowane a ja oczywiście nadal mam w głowie, że na pewno o czymś zapomniałam 🙈

Łóżeczko złożone już ale zakryte kocem. Pan Kot 🐈 testuje czy oby na pewno wygodne i funkcjonalne 😂
Zobacz załącznik 1158037
Ten fotelik jest mega 😍 i rośnie razem z maluchem 😍 może być tradycyjnym bujaczkiem a mogę przełożyć na górę i Malizna może z nami "siedzieć" przy stole ... Czy gdzie tam potrzeba 😉
Ja to cała ciąże na spokojnie, wszystko na ostatnia chwile 🤪
Mam coś w podobie ale wyglądające bardziej jak hoker może być jako leżaczek albo krzesło do karmienia dla większego dziecka
 

Załączniki

  • 7709DCB3-7977-458B-B004-626AE876E336.jpeg
    7709DCB3-7977-458B-B004-626AE876E336.jpeg
    114,4 KB · Wyświetleń: 71
reklama
@Mdła Jak się nazywa ten bujaczek ?
To jest Hauck Alpha Plus
Ja to cała ciąże na spokojnie, wszystko na ostatnia chwile 🤪
Mam coś w podobie ale wyglądające bardziej jak hoker może być jako leżaczek albo krzesło do karmienia dla większego dziecka
Właśnie ta funkcjonalność mnie przekonuje. Że nie jest to zakup na kilka miesięcy 🙈 poza tym przy zwierzętach w domu doszłam do wniosku że dobrze będzie mieć możliwość umieszczenia Dzidziola ponad ich głowami 😂
 
To jest Hauck Alpha Plus

Właśnie ta funkcjonalność mnie przekonuje. Że nie jest to zakup na kilka miesięcy 🙈 poza tym przy zwierzętach w domu doszłam do wniosku że dobrze będzie mieć możliwość umieszczenia Dzidziola ponad ich głowami 😂
Dokładnie! My mamy 2 psy wiec czym wyżej tym lepiej, bynajmniej na początku, jak się będą bardzo interesować i oswajać z nowym członkiem rodziny, a później żeby nie zabierać jedzenia z raczki 😁
 
Hejka laski! My od soboty w domku, mamy 6dni i czujemy się super. 🥰
Mały to taki śpioszek, muszę go budzić na karmienie.

Co do torby szpitalnej to szczerze po porodzie przydały mi się tylko kapcie, kosmetyki, ręcznik, majtki siateczkowe, wkładki do stanika i sztućce.
Koszule codziennie dostawałam ze szpitala, naprawdę były bardzo wygodne. IMG_20200802_180728_855.jpg
 
Hejka laski! My od soboty w domku, mamy 6dni i czujemy się super. 🥰
Mały to taki śpioszek, muszę go budzić na karmienie.

Co do torby szpitalnej to szczerze po porodzie przydały mi się tylko kapcie, kosmetyki, ręcznik, majtki siateczkowe, wkładki do stanika i sztućce.
Koszule codziennie dostawałam ze szpitala, naprawdę były bardzo wygodne. Zobacz załącznik 1158052
Cudeńko 🥰
 
Hej dziewczyny! 😃
Ja dzisiaj w nocy tez jak zomie, pobudka co godzinę .. mam wrażenie jakbym w ogóle nie spała 😱 dodatkowo chyba w nocy miałam jakieś skurcze/ bóle 🥴 ale teraz w ciągu dnia jest Ok :)

A powiedzcie proszę te które mają pieski - jak u Was wyglądało przy pierwszym dziecku przyprowadzenie bobasa do domu vs oswojenie z psem? Zastanawiam się nad tym momentem. Zadania sa różne. Jedni mówią ze pies powinien w tym czasie być na spacerze, a nie w domu i dopiero jak dziecko będzie w domu to należy przyprowadzić psa. Żeby łatwiej przeszła adaptacja plus No żeby jednak pies w domowej hierarchii był niżej:)
+ słyszałam ze dobrze jest przynieść pieluszki z zapachem dziecka do domu, żeby piesek wcześniej mógł go poznać.
Podpowiecie jak było u Was? Albo jak planujecie aby było teraz? 🤔🐶
 
reklama
Czy Wam też teraz tak się dni dłużą??
Im bliżej terminu tym czas wolniej ucieka, nie mogę się doczekać i to chyba dlatego.😣

Dzisiaj w nocy tylko raz wstawałam do Wc, także w końcu się wyspałam , a od rana miałam niskie ciśnienie a puls 119.
Niby w ciąży może być puls troszkę wyższy ale nie wiem od jakiej wielkości się martwić 🤨
 
Do góry