reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

My mamy maly pusty pokój przeznaczony dla dziecka. Teoretycznie dziecko od początku chcemy uczyc w oddzielnym pokoju. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tym badaniem prenatalnym?? Jest to obowiązkowe, czy dobrowolne. Czy to lekarz zaleca, bo wcześniej coś bylo nie tak czy same chcecie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok??
 
Dziewczyny a jak to jest z tym badaniem prenatalnym?? Jest to obowiązkowe, czy dobrowolne. Czy to lekarz zaleca, bo wcześniej coś bylo nie tak czy same chcecie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok??
Badania prenatalne są dobrowolne ale w dzisiejszych czasach raczej każdy je robi. Nie pisze o testach pappa tylko o szczegółowym usg I trymestru. Pappa zalecane jest po 35 r.z. I refundowane przez NFZ. Ja skorzystam :)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym badaniem prenatalnym?? Jest to obowiązkowe, czy dobrowolne. Czy to lekarz zaleca, bo wcześniej coś bylo nie tak czy same chcecie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok??
Ja mam prenatalne na NFZ (wiek powyżej 35) i w takim przypadku jest refundowane. To moja pierwsza ciąża. Myślałam też o badaniu genetycznym nifty...ale cena 2500 to jednak spory wydatek
 
Badania prenatalne są dobrowolne ale w dzisiejszych czasach raczej każdy je robi. Nie pisze o testach pappa tylko o szczegółowym usg I trymestru. Papka zalecane jest po 35 r.z. I refundowane przez NFZ.
To badanie to szczegolowe usg+ papa zestawione razem dają większą dokładność. Mamaginekolog bardzo fajnie to tłumaczy.
 
To badanie to szczegolowe usg+ papa zestawione razem dają większą dokładność. Mamaginekolog bardzo fajnie to tłumaczy.
Ja mimo, że mam jeszcze pare lat do 30-tki będę robić testy. Dla spokojnej głowy 😉 chociaż jestem spokojna, bo w naszych rodzinach nie było żadnych poważnych chorób wśród dzieciaczków 😊
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4] co do pokoju to mamy zalecenie od psychologa ze 6 latka ma mieć sama pokój nie jak do tej pory z 2 letnia siastra do tego musze gdzieś ulokować bliźniaki wiec nie ma opcji w moim 3 pokojowym mieszkaniu [emoji20] rozglądam się za domem ... straszne wydatki przez to wszystko większy samochód trzeba kupic dom masakra ... w przyszłym tyg mam prenatalne udało mi się jakimś cudem umówić bo ja to wszystko na ostatnia chwile i 4 kliniki mi powiedziały ze nie ma opcji w jednej się zwolniło miejsce [emoji28] także już we Wtorek widzę się z moimi lobuzami
 
Do góry