reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tak, przez ten podwyższony poziom leukocytów robiłam posiew i wyszły bakterie i w posiewie jest napisane, jakie bakterie są obecne.
Ja mam leukocyty w normie (pojedyncze w polu widzenia w osadzie). Ale w Diagnostyce w badaniu osadu mam tylko trzy pozycje (wszystkie ok) i brak tam pozycji bakterie i dlatego nie wiem czy oni nie oznaczają czy ich po prostu nie ma.
 
reklama
Mnie też i to bardzo :(
Nie przejmujcie się dziewczyny tym badaniem krzywej cukrowej. Każda z nas znosi to inaczej. Ja w miarę ok to zniosłam. Ta substancja to taki rozpuszczony cukier puder. Słodkie ale do przeżycia. Potem możecie wypić trochę wody. U mnie panie pielęgniarki były bardzo miłe i nawet proponowały, że jak źle się poczuję to mogę się położyć w gabinecie. 🙂
 
Hej dziewczyny , jak pisałam , że dobrze się czuje tak od 23:00 mam zaś silne mdłości , nie mogę leżeć tylko taka pozycja wpół siedząca. Jest już u mnie 03:22 i nie przeszło. Nadal mnie męczy , o tyle teraz jest źle , że nic nie mogę wsadzić do buzi co mi pomagało 😭. Co do opasek uciskowych , myślałam , że pomaga na mdłości bo po obiedzie jakby dały radę , ale teraz przy silnych niestety nie. Już myślałam ,że moje dolegliwości mijają , że idzie ku lepszemu , a tu zaś mocno mdli i gorzej. Czy wy przy nudnościach też czujecie takie „ łaskotanie „ w żołądku ? ale to jest nieprzyjemne , bardziej pogarsza sytuacje.
 
Dobry ,

Ja juz po wizycie w labo , bylam pierwsza haa więc nie stałam długo [emoji41] ... zobaczymy co to wyjdzie choć domowy glukometr pokazał rano cukier na 103 [emoji33] nie będzie lekko , zwłaszcza ze ja problemy z insuliną mialam wcześniej wiec u mnie cukry szalone . . upss
 
Co do tych cukrow . Wtedy byłam tylko na diecie ale niestety byłam jako cukrzycowa ciężarna. Długo pisać. Było minęło. Teraz na głowie stanę, żeby cukry wyrównać samemu. Raz że leżałam z dziewczynami na insulinie na patologii , a potem tydzień przed porodem. I male to dzieci nie były. Większość CC. Ale zdrowe. Ja nie chciałabym powtórki z oksytocyna. Bo balonik to był pikuś dla mnie. Jedyny plus sytuacji z cukrzyca to to,b że nie przenosi sie. Przynajmniej u nas w szpitalach. W moim kazali się zgłosić tydzień przed (poszłam 5 dni wcześniej) i czekali do terminu- bo może sama od siebie urodze.
teraz powinnam mieć zbadana glukozę , zaraz potem krzywa mam zaleconą, nie czaka moja pani dr do 24 tc. Ale to ze względu , że byłam pod opieką por.diab.i takie są wytyczne. A że dietę jakoś mam opanowana , to i cukry w ryzach trzymam, będzie lepiej jak wymioty mina. Bo jadłospis okrojony niestety do minimum. Ale na tej diecie nie idzie orzejesc tego wszystkiego. Ja tam nie narzekalam
 
Ja mam leukocyty w normie (pojedyncze w polu widzenia w osadzie). Ale w Diagnostyce w badaniu osadu mam tylko trzy pozycje (wszystkie ok) i brak tam pozycji bakterie i dlatego nie wiem czy oni nie oznaczają czy ich po prostu nie ma.
Bakterie są oznaczane przy posiewie moczu, nie przy podstawowym badaniu moczu
 
reklama
Do góry