reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Skoro wesela chcą od maja przywrócic to powinni też coś w tym temacie zrobić...
Pożyjemy zobaczymy...
Ja dziś coś nie mam apetytu🙄

Wesela od maja ? Tez nie słyszałam ale możliwe ze tak :) oj ja mialam w maju w tamtym roku wesele 23 maja i byłam przygotowana na wesele w domu a tu 20 maja dowiedzialam sie ze mi zrobią w restauracji 3 dni przed weselem :p ale i tak wesele tylko dla najblizszej rodziny byly bo więcej osób nie było dopuszczalne... :( Ale i tak było super a teraz juz prawie rok mija 🤩🤩
 
reklama
Wesela od maja ? Tez nie słyszałam ale możliwe ze tak :) oj ja mialam w maju w tamtym roku wesele 23 maja i byłam przygotowana na wesele w domu a tu 20 maja dowiedzialam sie ze mi zrobią w restauracji 3 dni przed weselem :p ale i tak wesele tylko dla najblizszej rodziny byly bo więcej osób nie było dopuszczalne... :( Ale i tak było super a teraz juz prawie rok mija 🤩🤩
No słyszałam ale to na razie spekulacje, zależy czy nadejdzie ta 3 fala czy nie...
Moja przyjaciółka ślubuję pod koniec kwietnia i też nie wie do końca czy się w ogóle odbędzie... I weź się tu u szykuj...
 
No słyszałam ale to na razie spekulacje, zależy czy nadejdzie ta 3 fala czy nie...
Moja przyjaciółka ślubuję pod koniec kwietnia i też nie wie do końca czy się w ogóle odbędzie... I weź się tu u szykuj...
współczuję koleżance bo wiem jak ją to musi stresować. Ale będzie dobrze . Musi byc :)
 
współczuję koleżance bo wiem jak ją to musi stresować. Ale będzie dobrze . Musi byc :)
Szczerze to ja bym się tak nie zdecydowała na ślub dla rodziny w takiej sytuacji... Te nerwy czy w ogóle będą mogli mieć wesele... Odradzałam jej, ale narzeczony uparty jak osioł i to ich decyzja że czekają teraz jak na ścięcie 😒
Ogólnie jestem świadkiem ale jestem nastawiona ze tylko w kościele będę a na weselu już nie, boję się takiego zbiorowiska... Chyba że zrobią limit jak ostatnio to jeszcze
 
Wręcz jest sporawy już ale cieszy mnie to a nie martwi po moich przejściach z ciążami ❤ niech rośnie ile potrzebuje 🙂
Cieszmy się z naszych brzuszków i bądźmy z nich dumne bo to jedyny czas kiedy mamy je duże, bez znaczenia czy tłuszczykowe czy nie, to są ciążowe i każdy się rozczula tylko🤪😁
Ja mam największy z 3 ciąż, wiadomo więcej już kg miałam na stracie ale wcale się tym nie przejmuje 😋 ciążowy? Ciążowy i tyle 🤣
 
reklama
Do góry