reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam wszystkie sierpniowe mamy, czy któraś z Pań tych które mają termin na koniec sierpnia nie czuje jeszcze ruchów? Na usg byłam jak było dokładnie 19+0 i dowiedziałam się że już na dniach powinnam czuć, minęło 10 dni od wizyty i nic się nie zmienia.. bardzo się niepokoje, dodatkowo żadnych innych objawów ciążowych. 😟
 
reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamy, czy któraś z Pań tych które mają termin na koniec sierpnia nie czuje jeszcze ruchów? Na usg byłam jak było dokładnie 19+0 i dowiedziałam się że już na dniach powinnam czuć, minęło 10 dni od wizyty i nic się nie zmienia.. bardzo się niepokoje, dodatkowo żadnych innych objawów ciążowych. 😟
Z ruchami dziecka różnie bywa :) ja po kilku bardzo aktywnych dniach Synka miałam praktycznie dzień i nocn przerwy, odezwał się dopiero dzisiaj kolo 14 i dopiero odetchnęłam z ulgą.. u mnie dzisiaj 22+4
a gdzie masz położone łożysko? Jesteś już po połówkowych?
 
Z ruchami dziecka różnie bywa :) ja po kilku bardzo aktywnych dniach Synka miałam praktycznie dzień i nocn przerwy, odezwał się dopiero dzisiaj kolo 14 i dopiero odetchnęłam z ulgą.. u mnie dzisiaj 22+4
a gdzie masz położone łożysko? Jesteś już po połówkowych?
Nie, połówkowe dopiero w środę, mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze. Łożysko na przedniej ścianie - wiem ze może tłumić ruchy dziecka.
 
Nie, połówkowe dopiero w środę, mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze. Łożysko na przedniej ścianie - wiem ze może tłumić ruchy dziecka.
Na pewno wszystko jest dobrze, a właśnie winowajcą jest łożysko na przedniej ścianie :)
Jak masz ochotę dołączyć do wątku zamkniętego to napisz do @Oliqa
Cały czas dochodzą nowe dziewczyny, tam się dzieje więcej :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie sierpniowe, mam nadzieję że u Was wszystko w porządku:) , u mnie dziś 23 tydzień ciąży, termin na 12 sierpnia, od I badań prenatalnych wiem ze to chłopak:) miałam ogromny stres, amniopunkcja w 16 tygodniu, duże ryzyko ZD 1:7 , na szczęście wynik : kariotyp prawidłowy męski, więc teraz tylko się modlę by synek dalej rozwijal się prawidłowo, już nie mogę się doczekać kiedy go przytulę, mam 44 lata i różnica pomiędzy rodzeństwem będzie 23 lata! Trzymajcie kciuki ❤
No to rodzimy razem kochana ;)
U mnie kolejna ksiezniczka aczkolwiek mam pewne “zastrzezenia” co do USG :) haha
A tak naprawde to szybko zaszlam w kolejna ciaze i jedyne czego sobie zycze to porod bez komplikacji,bo pierwszej mlodosci nie jestem i zdrowy beybiś 💕
E1A09FC2-5936-4D91-98A6-647B99F7B377.jpeg
 
reklama
Na pewno wszystko jest dobrze, a właśnie winowajcą jest łożysko na przedniej ścianie :)
Jak masz ochotę dołączyć do wątku zamkniętego to napisz do @Oliqa
Cały czas dochodzą nowe dziewczyny, tam się dzieje więcej :)
A jak wyglądają te ruchy które można wyczuć rączka? Położyłam dziś rękę po boku i w jednym miejscu i przez okres 30 minut nieregularnie czułam tak jakby pulsowanie..
 
Do góry