reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamy, czy któraś z Pań tych które mają termin na koniec sierpnia nie czuje jeszcze ruchów? Na usg byłam jak było dokładnie 19+0 i dowiedziałam się że już na dniach powinnam czuć, minęło 10 dni od wizyty i nic się nie zmienia.. bardzo się niepokoje, dodatkowo żadnych innych objawów ciążowych. [emoji45]
Spokojnie,jest jeszcze czas ;)
 
No to rodzimy razem kochana ;)
U mnie kolejna ksiezniczka aczkolwiek mam pewne “zastrzezenia” co do USG :) haha
A tak naprawde to szybko zaszlam w kolejna ciaze i jedyne czego sobie zycze to porod bez komplikacji,bo pierwszej mlodosci nie jestem i zdrowy beybiś 💕Zobacz załącznik 1261971
Również tego życzę Tobie i sobie, Ach te lata 😁😁😁
 
Cześć dziewczyny :) chętnie dołączę do Waszego forum :) termin mam na 7.08 i czekam na synka. Najprawdopodobniej Borysa. Ciąża przebiega jak na razie książkowo ale dopóki młody się nie urodzi to z tyłu głowy jest wciąż jakiś strach. Jutro ostatni dzień 25tc a od przyszłego zaczynamy szykować wyprawkę ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czy którejś z Was chodząc do ginekologa prywatnie udało się uzyskać na nfz zastrzyk z immunoglobuliny? W przychodni niestety odbiłam się od ściany, gdyż upierają sie, ze to jest darmowe tylko dla pacjentów na nfz, a ginekolog nie chce mnie przyjąć na nfz.
Z góry przepraszam jeśli takie pytanie juz tu było, ale postów jest bardzo dużo :)
 
Do góry