reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Jejku ja się wykończę [emoji16] zrobiłam sobie sałatkę z tuńczyka i mnie coś tknęło i wyczytałam, że nie jest wskazane spożywanie tuńczyka w ciąży. Najgorsze, że pół puszki zjadłam już wczoraj i zastanawiam się, czy nie zaszkodziłam tym maleństwu.

Oprócz surowych mies, ryb, jaj kojarzycie jeszcze jakieś produkty, których nie powinno się spożywać, a nie są tak oczywiste?
 
Witaj! Mamy ten sam termin- ja też jeszcze sie nie ciesze do tego jestem chora porządnie, jutro idę znów do lekarza. Zaczełam plamić na brązowo, tak bardzo kaszle az mnie brzuch boli i oskrzela
Mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej. Daj znać co powiedział lekarz. Fajnie mieć kogoś z tym samym terminem :)
 
Dziewczyny zwolnił się termin do pani ginekolog na dzisiaj. Zawsze chodziłam do mężczyzn. Nie jest to docelowy mój lekarz, bo jest młoda ale chcę żeby sprawdziła tylko czy na ten moment jest wszystko ok, czy ciąża jest, czy żywa , jaki termin. Podstawowe informacje. Wtedy spokojnie będę już czekać do wizyty 20 stycznia.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, przyznam, że podczytuje Was od jakiegoś czasu, ale nie miałam odwagi się przedstawić. Mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża, termin wg USG na 28.08 👶 mam nadzieję, że mimo wielu obaw to będzie szczęśliwy rok dla nas wszystkich😄 Również proszę o dołączenie do grupy prywatnej i obiecuję aktywność 😊
 
Do góry