reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia - znam ten "ból" z niesprzespanymi nocami, powiem Ci że po 2 tygodniach organizm się przyzwyczaja... ja już nie pamietam kiey ostatnio spałam kilka godzin z rzedu, początkowo bylam bardzo przemeczona, ale teraz juz chyba wystarczaja mi te 2-3 godzinu snu dziennie
Asiołek - dziekuję za radę... chyba musze sprobować, tylko jak to zrobić jak karmię piersią?
 
reklama
Magda mojej sie odbija pare razy ..przewaznie przerywa butle odbije sie jej i dopija reszte pozniej znowu i nie raz po tym odbiciu czkawka ...pozniej przez sen sie prezy to ja podnosze i znowu :-/

Ja dzis po rozmowie z hebamma przechodze z pre na 1 bo mam glodomorka -zobaczymy co sie zmieni bo jak narazie nie nadazam z niczym przez te karmienie "ala piersia"

Ubolewam ze nie potrawie doczytac o czym piszecie :-(
Ale myslami tu jestem :-*
 
Ja po wizycie, jak bylo tak jest, 2 cm rozwarcia, porodu ni widu ni slychu. Za tydzien wizyta z usg, czyli w sam termin. Mam pilnowac ruchow , bo jak cos sie bedzie dzialo to przyjsc o i tyle wiem.
Boli mnie krocze po badaniu, wracalam do domu okrakiem.
Tyle moich wiesci, wieczorkiem nadrobie co u was ;)
 
Matko jak was czytam,to myślę,że mam złote dzieci. Zazdrości brak,kółek brak,gazy odchodzą,kupa taka,że gdzie sie to w tym małym cialku mieści? Śpi w nocy,tak,że mamy dwie pobodki ,a ja zazwyczaj 8h mam zaliczone.
Kochane współczuję i ten stan jest bardziej lub mniej przejściowy.
 
Fiuuu tylko się cieszyć :-)

Martuska może trzeba będzie rozpuścić w odrobinie twojego mleka przed jedzeniem i podać np. łyżeczką... myślę ze nie będzie też biedy jak podasz z łyżeczką wody.
 
Fiuu - pisałas kiedyś na fb o masażu dla małej. Zeby baczki lepiej szły. Opisz prosze jak ja masujesz ?
u nas od wczoraj męczą mała baczki i brzuszek :(
 
reklama
Asiolek - a jak dawkowanie ? Jakos inaczej niż na ulotce?
Maz dzis zakupił delicol - zobaczymy czy zadziała. Pozniej jak by co musimy niego specyfiku poszukać.
 
Do góry