reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Mexi na rekach w kazdej mozliwej pozycji bobpo chwilinkazda jest zla -moja corka naprawde dala mi dzis popalic ...przed chwilka zasnela na mnie (a my juz w lozku)trzymajcie kciuki aby ta noc byla ok i zeby jutro bylo lepiej

W zycze rowniez tego :-*

A co do tesciowych hmmm mnie tez czekaja odwiedzinki mojej -zaznaczam ze nie bardzo mi sie to usmiecha :-/ takze wole nie myslec jeszcze o tym

:-* :-* :-*
 
reklama
Madison moja dzisiaj tak na spacerze obudzila sie z rykiem ni stad ni zowad, po czym zasnela sama z siebie i spala nastepne dwie godziny. Wygladalo to jakby cos jej sie przysnilo. Do tej pory nie wiem, co to bylo.
 
Madison sama z dwójką,nie widzę tego.podróż nocą trzebaby ogarnąć,zeby dzieci spały.Inka poza tym w foteliku 5 min wytrzymuje więc poki conka przyzwyczajam na krótkich trasach po mieście.
U nas też czasem jest ryk potwora nie wiadomo dlaczego. Myślę,że to wrażenia dnia.
Jutro zjeżdżają goście na weekend.chrzestna Lula i przyjaciel domu. Bardzo ich lubimy i sie cieszymy na ta wizytę:-)
Tesciową będę mieć za tydzień,tyle,że to ja gosciem u niej będę.wkurza mnie ale to złota kobieta,która by kota zaglaskala na śmierć.
Stawy sie wyrobia dziewczyny tylko stosujcie sie do tych zaleceń.ja raz w życiu widziałam dziecko w drewnianej "klatce" między nogami, bo sie rodzicom nie chciało słuchać lekarzy. Widok nieludzki.
 
Gorgusia ja identycznie jak ty, cyce są teraz Hani i służą do jej pełnej dyspozycji.
Też robię kanapki dla Z do pracy, a ci w tym dziwnego
 
Doczytałam;) Posta wcięło:(
Więc na szybko:
Chętnie przeniosę się na zamknięty;)
Carine jesteś widoczna!
Carine, Natkusia to macie złote babcie- dzieci wyczuwają dobre duszyczki;) Moja Haneczka całymi dniami obdarza mnie cudnymi uśmieszkami. Innym też ich nie szczędzi;)
Gorgusia ponownie potwierdzam opinie o smoczkach lovi- dynamicznych .
Fiuufiuu podróż życia przed Wami;)

A u nas dziś wszystko na opak. Malusia spała raptem z godzinkę. Szok !!! Ale była przy tym pogodna i ciekawska świata:) Wieczorem chwila marudzenia, więc szybciej kąpiel i spanko;)
Miałam czas by wszystko ogarnąć. Na ogół jestem z Wami na bieżąco. Tylko wczoraj lipton, bo dałam sobie szlaban i ogarnęlam bieżące i zaległe prasowanie...
Ogarniam też temat chrzcin:) Dobrze idzie;) Oby ubranka z allegro spełniały moje oczekiwania!

Dobrej nocki;)
 
A u nas dzien dziecka for everybody!
Małe zasnely po powrocie od lekarza o 18 i tak spaly do teraz. Dały mi odsapnąć, za co jestem im bardzo wdzięczna. Tak bardzo, ze odpuscilam im kąpiel dzis :)
Tym niemniej obudzilam je na karmienie przed snem, moim snem ofkors ;)

Obym mi to w pięty nie poszło jak sie zacznie zaraz grupowe chrumkanie, stekanie, walka z pokarmem cofającym sie i bedziemy sie tak nosić i odbijać do północy. Odpukac.
 
Mamy lovi,trzy z canpola i nic :p zamówiłam to cudo z aventu. Zobaczymy.
Ja ostatni raz robiłam m kanapki do pracy zaraz po ślubie :p zła żona ze mnie.
Dobranoc
 
Ja nie robię kanapek mężowi bo on mi też nie robi więc u nas nie mną takiego zwyczaju. No i jesteśmy kulinarnie na 2 biegunach... On najlepiej sam wie co by zjadł. Wychodzi do pracy o takiej godzinie, że musiałabym mieć naprawdę dużo silnej woli w temacie i nastawiać budzik na środek nocy.
Jest fajna gotowa flanelowa pielucha do zakładania na ubranka zapinana na rzep, polecana przez lekarza do szerokiego pieluchowanua. Jutro wkleję link.

Tymczasem całuski może Oliwka grzecznie zaśnie ;-)
 
reklama
Do góry