reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

witam wszystkich, dopiero niedawno odkryłam strone babyboom a bardzo żałuję że tak późno, bo fajnie tu u was, ja jestem ze szczecina i mamą bedę 26 pażdziernika jeżeli wszystko pójdzie "terminowo".
Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych i młodych mam.
 
reklama
Witaj Asieńka. Forum zmienione więc my też jesteśmy trochę pogubione (przynajmniej ja). Zapraszamy do pisania :).
 
Hmmm...szkoda, ja jestem ogolnie z Elblaga, ale teraz mieszkam w Niemczech- Leverkusen. Gdyby nie forum BB, niemialabym sie kogo poradzic, z kim wymienic radami. Niestety jeszcze nie dojrzalam na naszym forum polsko- niemieckiej mamy...
 
Justyna19 sprobuj na watku rodzinki z zagranicy tam sa mamy z niemiec :-) Ja siedze w Londynie i tu tez jest taki watek, nawet sie spotykam do czau do czau:-) jest fajnie bo mozna sie radami powymieniac :-)
 
Witam ja jestem z okolic Tarnowa czy jest ktoś na forum z moich okolic? :-) tak wogóle to ta stronka bababoom strasznie wciągająca , chyba sie uzależniłam;-)pozdrawiam wszystkie mamy
 
reklama
reklama
Do góry