reklama

Skąd jesteśmy?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez slonko, 1 Marzec 2006.

1. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

No właśnie dziewczynki, przyznacie się gdzie mieszkacie? Bo może oprócz pogaduszek na forum uda nam sie spotkać na jakiejś kawie... tfu, herbacie :laugh:

2. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

A no swietny pomysl :) .. ale czemu...kawka lurka tez moze byc ;D ... ja jestem ze śląska dokladnie Mysłowice :)

3. reklama
  4. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Ja jestem z Warszawy :)

5. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

6. ewaunia75

ewaunia75 Gość

Jejciu MoniQo jak bliziutko... Ja jestem z Dąbrowy Górniczej! ;)

7. Moniqa

O prosze Ewcia , to koniecznie bedzie trzeba sie kiedys spotkac na soczku :) ... najlepiej jak juz te mrozy mina i bedzie mozna gdzies w ogrodku posiedziec , bo w knajpach wiadomo moze byc zakopcone ;)

8. ewaunia75

ewaunia75 Gość

MoniczQo bardzo chętnie, już się nie mogę doczekać.

9. Moniqa

Ja tez, ale z tego co widze co sie dzieje na zewnatrz to ciepelka szybko nie bedzie i jak tak dalej pojdzie to bedzie trzeba sie cieplej ubrac ... ja mam juz nawet plan gdzie ;D ... w Cinema-city jest taki bar gdzie podaja pyszne desery m.in. Mokka - mniami ;)

10. reklama
  11. ewaunia75

ewaunia75 Gość

Hmmm... To brzmi nieźle i smakowicie...

12. monisia2506

monisia2506 Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Dziewczynki!!! Ja jestem z Wielunia, w łódzkim, ale dość często jeżdżę do Mysłowic do hurtowni!!! Więc może i ja się do Was dołączę? W sobotę będę w Bytomiu u rodzinki... ;D

Poleć forum