reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

reklama
Milshake no to chyba najbliżej masz do mnie bo dzielą nas tylko dwa miasta Zabrze i RUDA ŚLĄSKA bo ja jestem ze Świętochłowic a w Gliwicach jestem przynajmniej raz w miesiącu
 
ja jestem ze Stargardu Szczecinskiego (nie, ni etego kolo Gdanska - czesto ludzie mnie o to pytaja... ::)) ale od 8 lat mieszkam w Warszawie
 
Widziałam że MoniQa uzupełniała listę październikóweczek o to skąd jesteśmy, więc chciałam uzupełnić moje dane.
Moje rodzinne miasto to Wrocław
 
czesc wlasnie weszłam na to forum. :laugh:nie bardzo wiem jak sie tu poruszac, ale pozdrawiam wszystkie pazdziernikowe mamy, mam nadzieje ze wkrotce ktos sie do mnie odezwie. Jak wszystko bedzie dobrze to tez bede pazdziernikową mamą (ewentualnie początkowo - listopadową)
 
reklama
Do góry