reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Nadia ja jestem z bielska ale czesto siedzialam w kraku bo tam studiowalam ;)no i dalej tam jezdze bo mam tam przyjaciol ;D
Rudykotku ale ze mnie gapa dopiero teraz zauwazylam ze ty mieszkasz kolo puszczy noteckiej :p wiesz uwielbiam ta puszcze moi rodzice razem z przyjaciolmi maja tam domeczek letniskowy w Bialej taka wioseczka kiedys tam bylo raptem 7domow 1 bar i 1 sklep ale z czasem troche sie rozroslo ;D to niedaleko czarnkowa CUDNIE TAM tak dziko ;D bede tam jezdzic z dzidzia ;D i zbierac duuuzzzooo grzybow :laugh:
 
reklama
Dzień dobry Kallusia - ja też mam tam domek od 20 lat, niedaleko plaży, na osiedlu zwanym przez tybylców "Wesołym miasteczkiem". A może się znamy????
To rozumiem, ze w wakacje sie spotykamy :) :) :)
 
Ale numer :laugh: mozliwe ja tam przyjerzdzalam z reguly tylko w lecie lub we wrzesniu ale rodzice siedzieli tam jak tylko byly wolne dni :laugh: a domek stoi od okolo 10 latek zaraz kolo boiska :laugh:
 
Czyli jesteśmy prawie sąsiadkami :laugh: :laugh: :laugh: Pierwsze trzy działki z Waszego rzędu sa z nami bardzo zaprzyjaźnione. Krakowiaki :laugh: :laugh:. Fajnie to mysle, że w wakację sie spotkamy bo mam zamiar tam siedzieć od czerwca do końca wakacji. Pozdrawiam - asia
 
Ale numer !!! no wlasnie Krakusy to my !!! znaczy moj wujek z ciocia !! a moja mama i tata tam jezdza z nimi ;D no i ja czasami ;D czesciej tam przyjezdza kuzynostwo z kraka :laugh: he he ale jaja jaki ten swiat maly :laugh: to sie rodzinka zdziwi jak im powiem :laugh: buziaki Anka
 
Witam Was wszystkie dziewczynki!
Zaglądam do Was od jakiegoś czasu, mimo że sama jestem z listopadóweczek a to za sprawą ostatniego usg, które powiedziało mojemu panu doktorowi, że termin wypadnie na 31 pażdziernika sądząc po rozmiarach dzidziusia. I tak kalendarz sobie a dzidziuś sobie. Zobaczymy. Pozdrawiam Was wszystkie.

P.S. Słonko ja też jestem ze Szczecina
 
No to ładnie, pewnikiem sie znamy z widzenia Kallusia. Moja siostra przyjaźni się z Kasią Ł. Może to Twoja kuzynka własnie. W święta wielkanocne urodziła maluszka.
Pozdrów ją ode mnie, jeśli to ona. Pozdrawiam - asia
 
Asia, jesli chcesz sie upewic czy znasz Kallusie to jej fotka jest na "Pogadanki o wszystkim....."
Kurka az Wam zadzroszcze, fajnie sie znac i tak w necie spotkac ;)
 
Rudykotuku przypuszczam ze Kasia jest siostra Asi czyli narzyczonej mojego kuzyna Piotrka ::) ale napewno ja pozdrowie ;D Piotrek z Asia tez sie zenia ale we wrzesniu ;D
Mnie jednak mozesz nie kojarzyc bo w puszczy niebylam od jakis 4 lat :( to bylo ukochane miejsce mojego taty a on niestety umarl i bardzo trudno mi sie przelamac zeby tam jechac :( wszczegolnosci ze wlasnie przed sama smiercia tak na mnie i moim Tomku wymuszal wyjadz ze niewiedzielismy po co tak nas zmusza a okazalo sie (po czasie wszyscy uzmyslowilismy sobie :( ) ze jemu chodzilo o Tomka bo przez tylko 2 dni (to byl weekend majowy ) pokazal mu wszystkie ulubione miejsca, przez osemki po stara sosne gdzie rosnie najwiecej prawdziwkow a gdzie jest wysyp kurek :( po trzech tygodniach tata zmarl w domu we snie :( ciezko mi tam wyjechac :( bo to jedyne miejsce ktorego jeszcze nie odwiedzilam po jego smierci :( jakos niemoglam sie przelamac :(ale ciocia Kasia przekonala mame i ona tam jezdzi z nimi :) a ja powiedzialam ze pierwszy raz odwiedze to miejsce z wymarzonym wnusiem lub wnusia taty ;D wiec to juz tuz tuz ;D
 
reklama
Przykro mi z powodu Twojego taty - Kallusiu. Niestety Kasia ma tylko brata Maćka, który od ładnych paru lat przebywa w USA. Tak czy inaczej znamy te tereny jak własną kieszeń(ósemka i te lasy). Cieszę się, że będziemy pchały wózki po leśnych drogach. Z Białą związane jest całe moje dzieciństwo i lata licealne. Teraz troche rzadziej tam przebywam ale jak urodzi sie maleństwo to obowiązkowo będę tam siedzieć. Już teraz w czerwcu się wybieram tam i będę z małymi przerwami do sierpnia. Pozdrawiam "ziomalkę" ;) ;) ;)
 
Do góry