reklama

Skąd jesteśmy?

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez mila79, 3 Kwiecień 2006.

1. mila79

mila79 Zaciekawiona BB

Dziewczyny, wiemy już skąd część z nas jest, dzięki wątkowi, w którym wpisują się dziewczyny na obczyźnie. Może ta część z Polski mieszka gdzieś niedaleko siebie, tylko jeszcze o tym nie wie? A z biegiem czasu na pewno będzie nas tu więcej. Proponuję zacząć ten wątek, abyśmy się choć troszeczkę lepiej poznały. A może kiedyś nadarzy się okazja, aby się spotkać? :)

A więc zacznę od siebie - jestem z Poznania.

2. Mihir

Mihir Gość

No widzisz:)
    ja mialam byc dzis w Posen:) Ale bede jutro.
    Mam niedaleko.
    Aktualnie Konin zwany Koniewem wsrod lokalnych studentow :)
    Do niedawna byl jeszcze Wloclawek, ale dokladnie przedwczoraj sie wyprowadzilam:)

3. reklama
  4. Ptyszul

Ptyszul Październikowa mama'06 Wdrożona(y)

Wrocław :D

5. megusek

megusek Fanka BB :)

A ja jestem z Krakowa :) Mieszkamy tu z mężem od około 3-ech lat.

6. mila79

mila79 Zaciekawiona BB

Super! Mihir, Ptyszul - niedaleko :) A wiesz, Megusek, ja do 10 roku zycia troche jezdzilam do Krakowa. Mieszkalam na Slasku i moj tata lubil tam jezdzic:)

7. Patusia

Patusia Początkująca w BB

Witam was wszystkie , a ja jestem z Siemianowic Śląskich , jeszcze nie dawno mieszkałam w Katowicach , ale teraz przenieśliśmy się ....

8. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Hej Patusia !!! ja też jestem z Siemianowic śl. ale mam termin na wrzesień :) Mieszkam na os.Węzłowiec :)

9. Cynamonka

Cynamonka Fanka BB :)

Hej Dziewczynki! A ja jestem ze Szczecina :). Od dwóch miesięcy mieszkam w Hamburgu :(.

10. reklama
  11. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Hejka
    Ja urodzilam sie w Ostrołęce, gdzie mieszkalam do 26 r.ż. (pozdrawiam Kurpianki) Potem poznalam Maćka (obecnie mojego męża) i zamieszkalam w Łodzi. Od polowy czerwca 2005 r. mieszkamy w Holandii:) POdróże kształcą :)

12. isia_

isia_ Aktywna w BB

A ja też Krakowianka od zawsze i bez planów zmiany miejsca. ewentulanie marzy mi się domek pod Krakowem w jakieś wiosce, ale kogo na to stać?

Poleć forum