reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy ?

Skąd do nas klikasz?


  • Wszystkich głosujących
    311
NOO..TO DYZIA jest nas 4:) już:)..ale tej trzeciej ?????nie odkryłyśmy z Margolis.. ::)
 
reklama
Elżbietka-napewno wpadne-bo do kliniki sie do was wybieram, ale nie wiem kiedy dokładnie.Najprawdopodobniej będę w czerwcu-jakos na początku wpadniemy z moim misiem :) :)
 
magialenna gratuluję błogosławieństwa :)
Może i ja się wkońcu doczekam :) Też bym sobie taki paseczek strzeliła :D :D :D

Pozdrawiam wszystkie Polki z BB :D :D :D
 
Viwane, wpadaj z misiem a wypadajcie z fasolka ;) ;)
magialenna gratuluje i witam, przeslij nam troche fluidów ciążowych, tak żeby starczyło dla wszystkich starających się ;) ;)
Dodeczko, zacznij pomaleńku paseczek sobie wybierac, bo mam nadzieję, że niedługo trzeba bedzie wstawiać :)
 
Elżbietko... bez zastanowienia stwierdzam że jestem za którymś z pięknych letnich poranków ;D ;D ;D Co Ty na to :)
Kto jeszcze do nas dołącza ??? No raz, raz dziewczyny :) :) :) :)
 
reklama
Do góry