reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skaza białkowa

U nas skaza wystąpiła po niecałych 2 miesiącach. Na skórze wysypka i swędzące plamy. Przepisana przez dermatolog maść cholesterolowa pomogła. Syn ma teraz 3 lata i od czasu do czasu jak zje więcej nabiału ma wysypkę i te plamki. Ale jesteśmy na prostej. Teraz zmagamy się z alergią
 
reklama
Moja córka ma skazę białkową. Diagnoza była trudna ponieważ podejrzewali wiele innych chorób. Ostatecznie okazało sie,ze jest to właśnie skaza białkowa. Karmie piersią, tak wiec nie musiałam szukać odpowiedniego mleka modyfikowanego. Oczywiście musiałam wyeliminować ze swojej diety mleko i inne produkty mleczne ponieważ mogą przenikać do mojego mleka ;)
Czego sie nie robi dla malucha Oj trudno ale wytrzymam do konca karmienia.
Link do: Skaza białkowa – przyczyny, objawy, leczenie, dieta - Skaza Białkowa
 
Ostatnia edycja:
Do góry