reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaze białkowa

reklama

Załączniki

  • IMG20221120025506.jpg
    IMG20221120025506.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 55
Jak ma miesiąc to może to być trądzik niemowlecy. Sudocremem smaruj, przemywaj wodą. Żadnych oliwek czy innych tłustych mazi
 
oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy efekt
 
oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy efekt
Co w przypadku kiedy neocate nie daje rady? Jakie wtedy mleko? Jakie leki?
 
Wygląda to na trądzik niemowlęcy, większość dzieciaków go ma po porodzie, niektóre mniej, niektóre więcej.
 
oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy efekt
Raz znikają raz na raz ma mniej a we wtorek mamy lekarza wczoraj pił mleko HiPP i myślę że też może od tego
 
oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy te az znikają raz na raz ma mniej a we wtorek mamy lekarza wczoraj pił mleko HiPP i myślę że też może od tego

oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy efekt
Raz znikają raz na raz ma mniej a we wtorek mamy lekarza wczoraj pił mleko HiPP i myślę że też może od tego
oczywiście, że może mieć skazę białkowa. To może stwierdzić alergolog. Moje dzieci miały, dlatego byłam na diecie eliminacyjnej i nie rezygnowałam z karmienia piersią. Przy skazie białkowej trudno jest dobrać mm, bo one są na bazie mleka krowiego. Moją córkę nawet neocate uczulał, a były momenty, że musiała pić inne mleko, bo byłam na mocnym leczeniu. Było trudno, ale moje mleko przynosiło najlepszy efekt
Raz znikają raz na raz ma mniej a we wtorek mamy lekarza wczoraj pił mleko HiPP i myślę że też może od tego
 
Co w przypadku kiedy neocate nie daje rady? Jakie wtedy mleko? Jakie leki?
niestety niewiele. Do lekarzy nie dociera, że dziecko ma alergię. Oni wola wysłać na sztuczne mleko i ładować wspomagacze. Podają sterydy do smarowania, ale to zaleczanie objawów, a nie przyczyny i nie daje spektakularnego efektu. Dlatego nie zrezygnowałam z karmienia piersią, choć karmiłam butelka. Wtedy miałam większą kontrolę nad tym, co dziecko uczula. Tyle, że u nas była alergia na białko mleka krowiego.
 
reklama
Raz znikają raz na raz ma mniej a we wtorek mamy lekarza wczoraj pił mleko HiPP i myślę że też może od tego
Nie powiem ci, co jest twojemu dziecku, bo trzeba zrobić badania. Od tego jest lekarz. Alergia raz jest raz znika, w zależności od tego, co dziecko je tudzież mama. I można słuchać, że nie ma diety matki karmiącej. Szkoda tylko, że ciało tego nie słucha.
Sama mam skazę białkowa, więc wiedziałam, że moje dzieci mogą mieć. Pediatra dał mi zalecenia co jeść i czego unikać i zachęcał do karmienia piersią. Chwała mu za to. Bo większość lekarzy pcha na sztuczne mleko. A skoro jest alergia na mleko krowie, to jak sztuczne mleko (krowie) ma pomóc.
Mnie zdziwiło, że nawet neocate nie działa. Ale moje dziecko ma wysoce wrażliwy układ pokarmowy. Syn mógł czasem pić mleko kozie. Córka nie mogła. Ja nie mogę mleka sojowego więc dzieciom nie dałam. Korzystałam z mleka kokosowego robionego samodzielnie. Ale wszystko pod okiem lekarzy. Są też inne mleka roślinne. Trzeba w pierwszej kolejności udać się do specjalisty. Bo co, jeśli to nie alergia???
 
Do góry