reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Skaza białkowa? Zdjecie

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U moich dzieci skaza objawiala sie ciemieniucha na glowie...oraz rankami za uszkami...na zgieciu kolan...raczek....i takimi czerwonymi suchymi plamami..ja bym sie udala jak najszybciej z tym do lekarza

miniaszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U moich dzieci skaza objawiala sie ciemieniucha na glowie...oraz rankami za uszkami...na zgieciu kolan...raczek....i takimi czerwonymi suchymi plamami..ja bym sie udala jak najszybciej z tym do lekarza
Mój syn miał identyczne objawy. Ja kiedy karmiłam musiałam odstawić wszystkie produkty mleczne, a później synek pił mleko Bebilon Pepti.

Zelka88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mojego syna było tak samo a nasililo się po mleku modyfikowanym . Oprócz ulewania i wysypki pojawiła się ciemieniucha i zielone sluzowate kupki.

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Moim zdaniem atopowe zapalenie skóry. Córka miała to samo. Pomogło la roche lipikar baume ap+

Daga_90

Rozwiązania
0
Według mnie to trądzik niemowlęcy. Moja córcia miała identyczne krostki i w tych samych miejscach jak opisujesz. Odstawiłam na dwa tygodnie alergeny bo mogą nasilać krostki ale generalnie trądzik mija sam. U nas był łącznie trzy tygodnie. Mocne ulewanie może być od czegoś innego.

witch84

Rozwiązania
62
Mi też pierwsze co przyszło do głowy to trądzik niemowlęcy.
U nas zupełnie inaczej wyglądało (nietolerancja mleka) - bardziej takie czerwone i suche liszaje. A tu są bardziej krostki.

reklama
reklama
Rozwiązania
0
Zdecydowanie jest to trądzik niemowlęcy, mój synek na początku miał parę krosteczek a później twarz, uszy i szyja. Położna nie kazała mi smarować tego żadnymi tłustymi kremami ponieważ to może jeszcze pogorszyć sprawę. Używałam zasypki Alantan i po niecałych 2 tygodniach skóra gładziutka :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry