reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sklep 5.10.15

Dołączył(a)
8 Styczeń 2009
Postów
1
Polecam internetową stronę sklepu 5.10.15, zwłaszcza zakładkę wyprzedaże, za śmieszne pieniądze firmowe rzeczy. oto link http://sklep.51015kids.eu/ same zobaczcie fajne 100% bawełniane bluzeczki za 10zł.
 
reklama
Polecam internetową stronę sklepu 5.10.15, zwłaszcza zakładkę wyprzedaże, za śmieszne pieniądze firmowe rzeczy. oto link ubrania dla młodzieży - same zobaczcie fajne 100% bawełniane bluzeczki za 10zł.

nawet za 10zł bym tam nic nie kupiła rzeczy kiepskiej jakosci , kolory się spierają.. chyba ze na takie akurat trafiłam ..
 
A ja jestem zadowolona ze wszystkich ciuszków jakie kupiliśmy w 5-10-15 :tak: Wg mnie są dobrej jakości :tak: Ubranka są ładne i niedrogie :tak: I jak są wyprzedaże to zawsze sporo ciuchów dla córki tam kupujemy :tak:
 
Polecam internetową stronę sklepu 5.10.15, zwłaszcza zakładkę wyprzedaże, za śmieszne pieniądze firmowe rzeczy. oto link sklep z ubrankami dziecięcymi - same zobaczcie fajne 100% bawełniane bluzeczki za 10zł.


w c&a takie ceny sa normalne (bez promocji rzeczy sa doslownie za grosze)
5-10-15 to totalna porazka (nie tylko moje zdanie). Smyk tez jest do kitu.
My najbardziej lubimy ciuszki z ZARY.
 
My najbardziej lubimy ciuszki z ZARY.


co mama to zdanie:sorry2:ja za żadne skarby nie kupię już niczego (poza spodniami) dla dziecka w Zarze - krótko mówiąc szmaty po praniu się robią a jakość jest żenująco niska w stosunku do ceny:dry::dry:

C&A jak najbardziej ok i cenowo i jakościowo też nie jest najgorzej a z 5-10-15 przykrych wpadek tez nie miałam:sorry2:
 
Fakt - ceny 5 10 15 w wyprzedażach bywają naprawdę rewelacyjne. kupiłam np. komplet krotkie spodenki + blouzeczka dla dziewczynki za jakieś 5 zł! albo koplet bnluzka koszulowa + spodnie sztruksy za chyba 20! Ale jekośc jest taka sobie... z drugiej strony dzieciaki bardzo szybko wyrastają :-)

Smyk - dramat!

C&A jest moim zdaniem lepsze. o niebo. Tylko, że u nas nie ma CA...

Chętnie kupuję a KappAhl, bo ciuszki nie są szerokie, raczej na szczupłe dziecko, czasem H&M bo tam te ciuszki mi się po prostu podobają, z Cubusa też mam parę rzeczy i też są o.k, w ReKids niestety MAAAAARNY wybór dal chłopców od 92 do ie wim ile tam

Dwa dni temu szukalam kurtki na przyszłą zimę... oj. nabiegałam się... ale nie dam 150 zł za kurtkę dla dwulatka! Nie nie nie! Kupiłam za 50 i sobie poczeka
 
Ja 5-10-15 nie jestem zadowolona :((( wszystkie guziczki takie na zatrzaski poobrywały się z ubranek tak więc nie zakładam ich już synkowi bo nie mam jak zapiąć.
Osobiście lubię kupować ubranka w sklepie Auchan jest tam duży wybór i rzeczy są lepszej jakości. :)) Pozdrawiam
 
A ja najwiecej ciuchow dla dziecka kupuje w niemieckiej sieci KIk, ale tylko w Niemczech. Sa super ciuszki, bardzo tanie, bluzeczki nawet za 1€. Nigdy mi sie nic nie przefarbowalo ani zniszczylo. Super ciuszki w malych cenach. Ostatnio tez synkowi nakupowalam ciuchow w niemieckich C&A, ale glownie ciudzki disneya, bo byly bardzo tanie.
 
reklama
Fakt. mam sporo rzeczy z KiKa. i jakość jest pierwszorzędna. mimo, że ciuchy dla dorosłych nie mają tam po prostu żadnej jakości wielkie 0! :confused:

No i Ernstings Family. też bardzo dobre jakościowo te ubranka.
 
Do góry