reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sklep 5.10.15

Ja jestem bardzo zadowolona z 5-10-15, tzn dla corki kupuje tam w zasadzie wszystko, ale dla malych dzieciaczkow ubranka typu pajacyk juz nie kupie bo za duzo zachodu przy zmianie pieluch. Ubranka sa dobrze uszyte, i mi ngdy nic nie zafarbowalo przy praniu. Dla malego kupuje najwiecej w h&m ubrania sa ladne ale cena nieraz moze zrozic;-)
 
reklama
a ja mialas sukieneczke i komplet czapka szalik i rekawiczki dla coreczki z 5-10-15 i jestem zadowolona z tych rzeczy bo nic mi sie nie zniszczylo po praniu...ale moze trafilam dobry towar poza tym nie uwazam aby 5-10-15bylo tanim sklepem no chyba ze zrobia wyprzedaz;-)
 
Moją córcię ubieramy w Cherokee - jestem zadowolona z jakości, kupuję też w Pepco, ostatnio dostałam bluzeczkę z C&A i jestem zachwycona - wybiorę się tam za kurteczką na wiosnę. Ogólnie bardzo dużo ciuchów mam z ciuchalanda - ale tylko firmy Early Days albo Next - dla mnie rewelacja. Dostałam też kilka ciuchów ze Smyka - body były fajne, ale drugie takie z zatrzaskami porażka. Widocznie zależy na co się trafi.
 
Co do 5-10-15 do ja mam na to swoje zdanie " wielkie rozczarowanie roku". Zachęcona przez koleżanki pobiegłam w czasie późnojesiennej wyprzedaży . Fakt, wzornictwo mają naprawdę słodziutki i rzeczy bardzo ładne. No ale co z tego? Spiworek rozwalił się po dwóch dniach, potem była kawalkada...co ciuszek z 5-10-15 to kolejny zgrzyt. Zauważyłam 3 podstawowe wtopy:
1. Napy- odczepiają się w trakcie pierwszego nawet użycia, lub nie przetrzymują prania - mimo, że w zaleconej temp.
2. Ich napy nie są poprostu metalowe, tylko często mają lakierowane czubki-lub nakładki plastikowe. No i natychmiast na danym ubranku mamy " firmowe" i odpryski....Kruszy sie toto, ja sie martwilam czy Hanka która wszystko łyka nie połknie tego lakieru....Oj , badziewne ustrojstwo
3. Bardzo często wokół napek przedziera się materiał. zresztą i w innych miejscach się zdarzyło.
Nie wiem czy to problem towarów z wyprzedaży, które są zleżałe czy ogólny problem- choć przypuszczam , że jednak ogólny...zaraz zobaczycie dlaczego...:-)
Na dobrą sprawę z 20 ciuszków zakupionych w tym sklepie wszystkie po 2 tyg. reklamowałam z wyjątkiem rekawiczek na sznurku;-).
Reklamacja przyjęta- wymieniłam sobie tym razem na 2 świetne- już nie z wyprzedaży kombinezony zimowe- no slicznusie. I co z tego????????????
Jednemu napy nie przeżyły prania, drugiemu porwały się przy ubieraniu. Fakt, że Hanka nie znosi zakładac kombinezonu więc wyrywa się na wszystkie strony, ale jakoś z innej strony z innych firm nie miałam takich przebojów.

Wiem, że dziecko tak szybko wyrasta , że nie potrzebuje mieć super hiper drogich rzeczy, ale nie potrzeba nam też jednorazówek. Póki co porzadniejszy towar zdarza mi sie upolować w ciucholandzie niż w tym sklepie. Może odwiedzę kiedyś jeszcze 5-10-15, jak zaczna nawet bodziaki robić na guziki:-):-):-)
 
jeansy, koszule, kurtki, szaliki, czapeczki i bluzki z długim rękawem- ja jak najbardziej byłam zadowolona ale to były ciuszki dla chłopca od 4 do 8 lat, maleńkich nie miałam możliwości testować...
 
Zależy na co się trafi. Jedne ciuszki trzymają się dobrze inne szmacą po pierwszym praniu :baffled: W związku z tym kupuje u nich tylko na wyprzedażach :rofl2: A potrafią zrobić niezłe promocje :-D
 
Do góry