reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrócona szyjka macicy w 21 tygodniu ciąży.

reklama
Mi się skróciła szyjka w 30 tygodniu do 18 mm i miałam założony pessar. Dodatkowo prałam luteinę. Po zdjęciu pessara urodziłam w 38 tyg
 
Trzymam kciuki żeby tak było :) gdyby jednak było inaczej, to bez stresu, na prawdę dużo kobiet to przechodzilo i dało radę. Nastaw się na dużo odpoczynku do końca ciąży, będzie dobrze :)
 
reklama
Hej , ja miałam zalożony szew Mc Donalda w w szpitalu w 16 tygodniu z powodu wewnętrznego rozwarcia i lekko skróconej szyjki. Teraz jestem w 20 tygodniu, zalecenia to luteina dopochwowo i duże dawki magnezu 400 mg 3x dziennie. I oczywiście nakaz leżenia , tylko po domu wstawanie do toalety, prysznic, posiłki itp , bez robienia czegokolwiek co wymaga nawet niewielkiego wysiłku. Spacer codziennie max do 30 minut. I oby jak najdłużej wytrwać . Pozdrawiam
 
Do góry