reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadające

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
Cześć dziewczyny,
Obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży. We wtorek byłam u lekarza ze względu na ucisk w dole brzucha i szyjka była ok, ale główka w kanale rodnym. Od czwartku ruchy dziecka bardzo się osłabiły, ale wczoraj wieczorem gdzie przez cały dzień czułam się dobrze, w jednym momencie ścięło mnie z nóg.... Czułam się osłabiona, było mi niedobrze i w tym samym momencie malutka strasznie zaczęła szaleć. Przekopywała cały brzuch. Po jakiejś godzinie od tego pojawił się skurcz (od razu wzięłam nospe bo takie były zalecenia lekarza po wtorkowej wizycie). Przez około pół godziny tych skurczy było 4 ale ten ostatni był już słabszy. Domyślam się że nie są to skurcze porodowe bo po nospie by tak nie odpuściły, ale czy u was była taka sytuacja? Czy to zapowiada że poród jest już tuż tuż?
Dzisiaj idę do ginekologa na wizytę
 
reklama
Ja mam skurcze przepowiadające od 34 tc bo szyjka się skracala i miałam nakaz leżenia.... Obecnie 39+0 skurcze są dalej szyjka skrócona ale porodu nie widać.....
 
U mnie dzisiaj 34i 3, w sobote dwa razy ścięło mnie z nóg i nagły nacisk na sikanie.. myślałam że nie doniose.. po czym ustało. W niedziele pojedyńczy skurcz i znów parcie na krocze, długa kąpiel i brzuch zrobił się miękki :) dzisiaj długi spacer, mała aktywna w brzuchu i nic sie nie dzieje. W czwartek wizyta zobaczymy.. myślę , ze to przepowiadające i dziecko sie juz ustawia.
Dodatkowo biorę żelazo na anemię i miały być zaprcia, a tu od zeszłego tygodnia oczyszczanie wręcz 😱trzymam kciuki , moze poleż do 38tyg a potem umyj okna w domu :)
 
Ja mam skurcze przepowiadające od 34 tc bo szyjka się skracala i miałam nakaz leżenia.... Obecnie 39+0 skurcze są dalej szyjka skrócona ale porodu nie widać.....
Polewanie brzucha goraca woda i masturbacje sutki lechtaczka lub najlepiej dlugiii sex. Tak moj lekarz zalecal naturalnie wywolywac u mnie pomogla sama goraca woda 😊 3 mam kciuki!
 
A czy liczysz ruchy dziecka?? 2 razy dziennie ,o tej samej porze ,czy jest 10 na godzinę?
 
o tym co pisałam że było mniej ruchów odpowiadała infekcja którą miałam (tak powiedział lekarz) a teraz mała wróciła do swoich szaleństw ;)
 
reklama
Do góry