reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skuteczne metody na usunięcie przebarwień skóry po poparzeniu

Ilona1009

Wrześniowa mama 2005
Dołączył(a)
20 Lipiec 2006
Postów
665
Witam, mojej znajomej córeczka ponad 4 latka wylała na siebie kawę, sięgała po coś i zawadziła ręką rodzice strasznie się martwią, bo lekarz powiedział im, że pozostaną przebarwienia skóry i w związku z tym mam prośbę czy zna ktoś może jakąś dobrą maść właśnie na te przebarwiena albo jakieś inne skuteczne i sprawdzone metody które mogą pomóc? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
 
reklama
Dzięki, a możesz powiedzieć coś więcej o tej maści, czy rzeczywiście jest dobra, jak długo ją stosować i czy można stosować ją u dzieci?
 
Jest naprawde dobra a nawet bardzo dobra na nowe i stare blizny tzn takie odrazu po operacjach badz oparzeniach . Dokładnie ci nie powiem czy sa jakies przeciwskazania do stosowania u dzieci ale z tego co pamietam to nie ma (ona działa na zasadzie masci cebulowej tzn CEPANU ale o 100 razy lepiej ) Jest dosc droga bo nie duza tubka kosztuje 50 zł .
Znam przypadki gdzie ta masc całkowicie wybieliła blizny i nie ma sladu
Mi nawet połozne znajome proponowały ja po porodzie na rane (blizne )krocza wiec chiba bezpieczna jesli w takie okolice mozna ja stosowac i na swieze rany.
Jak długo to ci nie powiem bo kwestia indywidualne zalezne od wielkosci blizn i przebarwien no i na starsze rany troszke dłuzej trzeba stosowac.
Przy pierwszych nakładaniach (4-8dni)troche swedzi i nawet delikatnie szczypie ale nie wiele i przechodzi jak sie dalej stosuje.
 
Do góry