reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

reklama
kliwia renczysia śliczne brzuszki, aaach jak ładnie wyglądają bez rozstępów,.....jak oglądam swój z pierwszej ciązy to też był taki ładny, gładziutki (rozstępy pojawiły się tydzień przed porodem) teraz juz nie jest taki ładny
 
to my - prawie 36 tc:-p
 

Załączniki

  • 35 tc 014.jpg
    35 tc 014.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 43
  • 35 tc 012.jpg
    35 tc 012.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 39
  • 35 tc 013.jpg
    35 tc 013.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 42
  • 35 tc 019.jpg
    35 tc 019.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 59
heh dzięki dzięki ale na żywo jakis większy, serio:pp

cwietka spodnie to piżamowe ale że są takie misiowate z polarku więc teraz mi pod kołdrą w nich za gorąco i w nich nie śpię- służą jako dresy po domku:pp
 
reklama
No włąśnie, dresy... Dziś stwierdziłam, że te moje spodnie, które noszę prawie że na okragło (z przerwą na pranie i suszenie ;-)) po ciąży będą pewnie do wyrzucenia :-( I w czym ja będę chodzić potem?
 
Do góry