reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Ha-NN-aH ale fajnie do przodu masz brzunio :D
U mnie niestety prawie 18 kg do przodu i 106 w obwodzie :/ Czyli dużo kg poszło do tyłka i w ramiona ;/
 
reklama
to mój brzuchol w 38 tygodniu :)

CIMG6344.jpg

CIMG6345.jpg
 
Izu - super sesja. Ja żałuje, że się nie udałam do fotografa, bo nasz aparat jest kiepski i zdjęcia "artystyczne" zupełnie nie wychodzą, a poza tym Małżon się strasznie niecierpliwi i po chwili zaczyna pstrykać byle jak. Ale w sumie... ciągle jeszcze nic straconego ;-)

Ha-nn-ah - fajna piłeczka.

Gosia B. - ale masz szczupłe nogi! Moje to dwa baleroniki. Pozazdrościłam!
 
A to ja dzisiaj - 41 tydzień i 5 dni. Waga na +15 kg (przepisowo) i 94/95 cm w pasie.
 

Załączniki

  • SAM_4729.jpg
    SAM_4729.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 88
  • SAM_4734.jpg
    SAM_4734.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 80
jeny dlaczego tylko mi poszły te kilogramy w tyłek i nogi - patrzę na Was i widzę szczupłe dziewczyny z brzuchami a u mnie jakiś Rubens normalnie
 
sunnflower... łączę się w bólu... u mnie też poszło w tyłek :( jak patrzę na moje dżinsy to stwierdzam że one należą chyba do jakiegoś wielkiego faceta a nie do mnie. Ja przed ciążą ważyłam 68kg a teraz 86!!! A brzucha wcale nie mam taaakiego wielkiego. Więc poszło to gdzieś indziej :( hehe
cwietka bardzo fajne zdjęcia! Ślicznie wyglądasz i pomysł z choinką i sukienką pod kolor idealny!!!
Ja też nie poszłam do fotografa... szczerze... zostało mi to zaproponowane nawet ale to kosztuje najmniej 350 zł... jak dla mnie w tej sytuacji gdzie trzeba jeszcze tyle rzeczy kupić to wolę nie przesadzać z wydatkami.
Gosia B. pępek Ci się wywinął :) Fajny brzuchol :D A co Ty tam masz z boku? Chyba o czymś nie wiem ;/
 
reklama
Izu - efekt kolorystyczny właściwie nie był zamierzony. Ta sukienka to jedna z 2 rzeczy, w których czuje się dobrze. Dresów nie posiadam, dżinsy w pasie gniotą, więc chodzę po domu tak trochę "wyjściowo". Tylko z praniem problem. Już kombinuje jak mogę, ale niedługo chyba będę musiała ręcznie sobie te sukienki prać :zawstydzona/y:
 
Do góry