reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

To mój z końca 38t, zdjęcie zrobiono 1.12.

DSC00423.jpg
 
reklama
Elena gufi śliczne, aż żal się pozbywać:-)

gufi bawiliście się z Ninka w malowanie brzuszka??? :))) ja czekam na kredki do malowania ciała już cały tydzień:wściekła/y:
 
Dzięki. Ja wczoraj szminką namalowałam na brzuchu serce. Poszlam za przykładem Sunnflower. :tak:
Gufi dla mnie Twojego zdjecia niestety nie wyswietla. :-(
 
Dziewczyny - to pewnie dziwnie zabrzmi ale zazdroszczę Wam, że macie jeszcze wypełnione brzuszki;-) I to jakie śliczne :-)
Mi jest dziwnie z takim pustym brzucholem, trochę obwisłym i jakimś....obcym. Także cieszcie się póki możecie i pstrykajcie fotki!!!!:-D
 
Ja też przyzwyczaiłam sie do swojego brzucha. Chciałabym już urodzić, ale z drugiej strony fajnie jest być w ciąży i czuc kopniaczki.
 
Elena - imageshack mi wywalilo cos ten link i dodalam jeszcze raz nromalnie przez BB. teraz powinno byc widac.

sarka - malowalysmy raz brzuszek szminka :)
 
reklama
Do góry