reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliniący się pięciolatek

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2008
Postów
6
Miasto
Śląsk
Mam pytanie. Mój prawie 5-letni syn strasznie się ślini przez sen. Podejrzenie migdałków odpada bo mimo częstych chorób gardła pani laryngolog stwierdziła, że migdałków nie trzeba usunąć. Co by mogło powodowac takie ślinienie się dziecka? Może któraś z mam zna odpowiedź?
 
reklama
A jak jest z płynami przed snem? Syn dużo pije przed pójściem do łóżka? Po drugie jeśli syn śpi z otwartą buzią to raczej nic nie poradzisz :sorry2:
 
Pije raczej normalnie, a spanie z otwartą buźką zdarza się mu często. Jeszcze dziwniejsze jest to, że śpi w pozyji z główką odchyloną do tyłu bardzo mocno, wygląda jakby wypatrywał czegoś b. wysoko. Zdarza się mu charapać, dlatego podejrzewałam migdałki, Mówię ślinienie, częste anginy, chrapanie = migdałki, a tymczasem nic. Już sama nie wiem czy nie iśc do innego laryngologa.
 
Moj synek ma prawie 4 latka i do tej pory strasznie sie slini. Jak bobas podczas zabkowania. W nocy to samo. Poduszka zawsze mokra. Lekarz mowi ze to przejdzie. Bylam u trzech roznych lekarzy i kazdy mowi to samo. Czesto mu mowie by polykal sline i wtedy to robi a potem jak sie skoncetruje na bajce lub cos takiego to juz potok znowu :) Jesli chodzi o noc to tata Filipa tez slini sie w nocy ;))) Spi z otwarta buzia i ... Niestety nic na to sie nieporadzi. Mam tylko nadzieje ze Filip przestanie sie slinic za dnia.
 
Do góry