reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

slodkie KILOGRAMY...:)

Kurcze, Dziewczyny jak Wy to zrobiłyście że już zbiłyście tyle kg? :szok: Ja szłam do porodu niestety z 25 kg na +. Do teraz spadło mi tylko 10, jeszcze 15 zostało. Nadal niestety chodzę w spodniach ciążowych. Po świętach zaczynam chodzić na basen i siłownię, to może coś drgnie
 
reklama
ewcik skaza białkowa. zero słodyczy napojów kolorowych. Jem chleb z dżemem, wędzonym schabem. kurczak na obiad gotowany lub sos z niego. ryż, kasza, ziemniaki i tak jakoś zeszłam z kilogramów :-)
 
W ciąży niby duzo nie przytyłam bo 8 kg a schudłam juz 13 kg, czyli waze mniej 5 kg jak przed zajściem w ciąże, żadnych diet nie mam lecę z kilogramami w dół, po pierwszej ciazy musiałam stosowac diety a teraz samo leci...
 
reklama
Do góry