reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie przekąski

Jak mam ochotę przekąsić coś słodkiego to robię sobie właśnie jogurt naturalny z owocami :) Pyszne i przy tym nie tak bardzo kaloryczne.
Albo wcinam suszone owoce, cokolwiek co można wsunąć na szybko :)
 
reklama
Mój mąż ma czasem ochotę na kogel mogel, najlepiej taki na samych żółtkach i bardzo słodki. :-)
Jak byliśmy razem na diecie, to robiłam kogel mogel również z białkami, aby było więcej i było mniej kaloryczne, a zamiast zwykłego cukru dodawałam cukier brzozowy.
 
Kogel-mogel :):):) Jadłam jak byłam dzieckiem. Teraz bym jednak nie tknęła. Widziałyście te nowe wafelki ryżowe Minis Coco-Banana?? Odkąd je zobaczyłam na Facebooku, zachorowałam, żeby je spróbować. Fajniusie :)
 
Suszone owoce!!! Najlepsza, najzdrowsza metoda na gloda!!:-D Ja od lat sie do niej stosuje i sa efekty. Jezeli jednak nie przepadamy za takiego typu przekaskami moze lepiej sprobowac z marchewka (byle byla slodka!! :-p) pokrojona w slupki w kubeczku na biurku. Albo ogorek albo kalarepa. Mniam mniam!! A jak malo kalorii!! Objadanie sie bez "grzechu"!! :cool2:
 
z niskokalorycznych przekąsek bardzo dobre są czekoladowe herbatniki (typowo dukanowe) - w necie jest na to masa przepisów i można modyfikować według swoich gustów ;)
 
Z owocami też trzeba uważać, bo mają swoje kalorie. Ja jestem zwolenniczką owoców - marchewki, buraki... Można sobie przygotować na parze i potem nawet na zimno w pracy przekąszać (moje odkrycie - pietruszka na parze jest słodka :)). Jak byłam na diecie, to miałam też motyw na przyklejenie na drzwiach lodówki zdjęcia pań puszystych - na początku trochę pomagało, potem nie zwracałam na nie uwagi :)
Jak nie lubicie surowych warzyw, czy owoców - są eż do kupienia w takich paczkach jak czipsy suszone plasterki (marchewka jest, burak i owoce). Mi smakują i w pracy sobie pochrupuje jak mam ochotę na przekąskę :)
Życzę wytrwałosci!
 
reklama
Do góry