reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slub:)

My pobraliśmy się w sierpniu 2001r. Była piękna pogoda. To był jak dotąd najcudowniejszy dzień w moim życiu, wszystko tak, jak sobie wymarzyłam. Rozkoszowałam się każdą upływającą sekundą!
A zdjęcia - jak tylko się zmobilizuję, żeby zeskanować.
 
reklama
Sylwia, Ja biore slub o 12 - samo poludnie:) Bedzie tylko najblizsze 13 osob, a moj brat jest swietnym kucharzem, wiec robimy impreze na ogrodzie. Obstawiam wiec 24stopnie, sloneczko i pare chmurek (zeby dalo sie wysiedziec tam!) A ty? Jakie masz plany co do pogody? Ja biore slub w Klodzku- miom rodzinnym miescie, ktore lezy w samym srodku kotliny, a co za tym idzie jest tam specyficzny mikroklimat i zadziej pada niz do okola... zobaczymy. Jak bedzie lalo to sie zalamie... Ale chyba musze przygotowac jais plan B...
 
Przepraszam ze wams ie tutaj wtrace ale tez bralam slub jak jzu bylam w ciazy. U mnie to bylo tak, cywiliny wzielismy 8 marca a moze to bylo 10 nei pamietam juz :laugh:, planowalismy slub na wrzesien 2006, bo to tak kazdy mowie ze trzeba 2 lata wczesniej panowac, a tu nagle ciaza. JA dalej ze slub w 2006, no bo ja nie chce z brzuchem , i ja chce sie na sowim weselu wybawic i napic i bla bla bla. Ale nasze mamy, lepiej zrubcie teraz bo pozniej bedzie dzidzi i wam sie juz nie bedzie chcialo. No i wkoncu sie skusilam zeby udowodnic mojej mamie ze w dwa meisiace nie mozna zaplanowac slubu, ale to musia byc chyba przeznaczenie, wszedzie tam gdzie chcialam znalazlam wolne terminy no i wesele odbylo sie na 200 23 kwietnia. Co do sukieni to trzeba znalesc taka troszke wieksza co sie da prserobic..... Slub byl piekny, i wszsytcy sie super baili, ja tez. Takze zycze wam duzo szczesia i powodzenia. Pozdrawiam Ania
 
A ja tutaj sobie zajrzałam, bo termin mam na 25 lutego ale gin mówi, ze +/- 2 tyg :) wiec różnie to moze byc :)
Ślub...hmmm.... cudownie powspominac :)
 
No i z tego wszytkiego zapomniałam sie zapytac skąd sie bierze te podpisy : it's a girl, it's a boy? moze ktos mi pomoże? pozdrowienia :)
 
o uprzejmie dziekuję :) kurcze aż mi głupio - bo jestem sierota w te klocki i jak ktos mi nie podpowie co sie z tym robi..... ;) ;D
 
wymagajaca jestes ale ok hihi kliknij tu http://www.blackheartedwolf.com/pregnantpixels.htm na dole masz podpis, najedź na niego i kliknij prawym klawiszem, zapisz na kompie, za pomocą "żaby" otwórz i skopiuj dolny adres, który potem wklejasz w swoim podpisie w profilu
''zaba''to taki program to adresJest taka strona - żaba - http://www.imageshack.us/
jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
wybierasz podpis lub obrazek z komputera które chcesz włożyć postu,
a następnie klikasz host it!.
Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować i wkleic w profilu w okienku podpis
mam nadzieje ze juz wszustko jasne ;) ;)
 
reklama
dzisiaj Igor oświadczył mi się oficjalnie...
a że ie chciałam pierscionka (w ogóle nie noszę) dostałam kolczyki...
 
Do góry