reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slub:)

reklama
AZIK, od nas też przyjmij gratulacje :) Dziewczyny, w maju będziemy wszystkie mamami, ale nasze forum musi przetrwać, w końcu będziemy miały na co czekać ;)
 
reklama
to były takie oficjalne oświadczyny, przyniósł mojej mamie kwiaty, ukleknał, poprosił ją o moją rękę, do czego przyłączyła sie jego mama (tata Igora uznał że nie jest to takie wazne by przychodzić na obiad - taka urocza rodzinka) a potem przytulił mnie i wręczył kolczyki (białe zloto - żółtego nie lubię - czego rodzina złotników Igora zrozumieć nie może).

mniej oficjalne, takie nasze były wczesniej w lipcu w karkonoszach...

w sumie mieszkamy już 3,5 roku razem, mamy 15 miesięczną dzidzię, tylko Igor nie pottafił zrobić takiego prawdziwego kroku w tę stronę...

widac było że był mocno zestresowany i zawiedziony postawą ojca.
 
Do góry