reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slub:)

Polly

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Lipiec 2005
Postów
79
Wiele z was (w tym ja sama) pisze o tym ze niedlugo bierze slub. Na kiedy macie ternim slubu? Cywilny, czy od razu koscielny? Proponuje po slubie zamiescic zdjecia:) My planowalismy slub juz od roku na 27 maja 2006. Plany sie troche pokrzyzowaly (no ale trudno zeby bylo inaczej jesli w styczniu przestalam jesc tabletki antykoncepcyjne) i teraz bierzemy slub cywilny 13.08. 2005 czyli za 3 tyg w sobote. Mam ju sukienke i fajny szal z piorkami w kolorze garnituru mojego faceta. Nie robimy wesela. Bdzie tylko 1 najblizszych osob z rodziny. Drugiego dnia bedzie ciasto i kawka na ogrodzie dla tej calej reszty rodzinki ktora chce nam zlozyc zyczenia. Prawdziwy slub koscielny z weselem i biala suknia bedzie za rok w sierpniu/wrzesniu.. razem ze chrzcinami:) A jakie wy macie plany?
 
reklama
Dobry pomysł Polly, ale my męzatki ze stażem też mogłybyśmy podzielić się z Wami naszymi zdjęciami ze ślubu. Ja zacznę :), ślub był konkordatowy w Wilanowie w czerwcu 2000 roku.
Polly a tak w ogóle to gratutluję i czekamy na zdjęcia :)


 
Polly, świetny pomysł z tym wątkiem o slubach:)
my bierzemy ślub 2 października i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać.a bierzemy jak narazie kościelny. zastanawiam się tylko jak bede wygladac, hi,hi:)jak narazie brzuszka jeszcze za bardzo nie widac, ale co będzie w październku?:)no i mam problem z sukienką, nie lubię kupować nic na ostatnią chwilę, ale w tym wypadku nie mam chyba innego wyjścia, bo jeśli kupię coś teraz, to w październiku okaże się, że jest mi za mała..
wesela też nie robimy jakiegoś wielkiego, zapraszamy tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, będzie ok 25-30 osób więc nie za dużo.No to chyba na tyle:)

Gratuluje wszystkim przyszłym i obecnym mężatkom!

p.s Aniu super zdjęcie, slicznie razem wyglądacie
 
a ja drugi raz czekam na dzidzię (Piotruś ma 14 miesięcy) i znowu pokrzyzowane plany ze slubem. w trakcie ciąży nie chcę z wielu powodów (głównie stres, zmęczenie - bardzo niekorzystne dla dzidzi) i znowu termin się odwleka...
 
My tez planujemy na pazdziernik ( jak dobrze pojdzie 15). Tylko w naszym przypadku to troche pokomplikowane- te wszystkie tlumaczenia papierow prawnych na oba jezyki przy czym tlumacza wegierskiego ciezko znalezc...jej.W kazdym razie planujemy cywilny tutaj na Wegrzech,a koscielny w Polsce i postaramy sie moze oba w pazdzierniku. Chociaz zawsze marzylam o slubie czerwcowym...no coz pazdziernik tez dobry!!!!
;)

_________________________________________________


 
Anik, super zdjecie! Mam nadzieje ze inne mezatki pojda w twoje slady:) Ja nie chcialam slubu koscielnego na razie, z bardzo blacheg powodu.. Zawsze sobie marzylam, ze bede miala taka sliczna sukienke i wogole bedzie tak fajnie. A tu z brzuchem... Chyba mialabym problem z tym idealnym wygladem. Zreszta rodzinka moja cieszy sie na dwie imprezki. Poza tym nie udaloby sie nam pewnie zalatwic tak szybko nauk przedmalzenskich i slub mialabym w grudniu i wygladala jak slon trabalski. Tak wiec wole poczekac. Zreszta same pomyslcie: dwa razy prezenty, dwa razy noc poslubna:)
 
Cześć dziewczynki, zajrzałam do Was na chwilkę. Milutko tu macie.
POlly, ja też wydaję się za mojego małego 13 sierpnia. o 17, jeśli oczywiście wszystko dobrze pójdzie.
Po ślubie robimy kolację w restauracji na 30 osób.
Wesele i chrzciny (2 w 1) planujemy mniej więcej za rok.
Jaką pogodę obstawiasz 13 ?
Mam tylko nadzieję, że nie powiększę sięza bardzo do ślubu i zmieszczę się w kieckę. Pozdrowionka.
 
reklama
Polly, kuszaca wizja tych prezentow i nocy poslubnej:)hi,hi, no ale teraz to juz za pozno, wszystko zalatwione, na nauki chodzimy:)hi,hi, no chyba ze cywilny jeszcze sobie wezmiemy pozniej:)tylko to tak jakos smiesznie, bo zazwyczaj najpierw jest cywilny a pozniej koscielny...
ale ta wizja, mhmhmh, az sie rozmarzylam:)
 
Do góry