reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluby wesela- organizacja;-)

ja też w perłach nie ciekawie bym wyglądała chociaż kto wie raz sobie kolczyki z pereł zrobiłam i nawet fajne były ;-)
 
reklama
a z perłami, to bym uwazala, podobno przynoszą pecha ;-)

:-D pewnie tak, szczególnie jak sie bierze ślub 13 i to na dodatek w maju gdzie nie ma "r" :-D

a mój komplecik wygladał tak :
24q8r3d.jpg
 
rosmerta ślicznie wyglądałas :tak:, ja osobiście perełki bardzo lubię, ale niestety nie mam nic z perłami w bizuterii, ale za to mam mnostwo innych srebrnych cacek i bursztynów, bo te rowniez uwielbiam, ale najbardziej to kocham tanią bizuterię :-D mozna zaszalec i miec komplety na rozne okazje i w przeroznych kolorach za niewielkie pieniadze :tak:
 
Witam babeczki... Dawno tu nie zagladałam :no: a szkoda, bo tyle sie dzieje :tak:

Pinka masz tu linka www.bialywelon.pl Moja kolezanka zajmuje sie wystrojem sal, kosciolow, samochodow, robi bukieciki i inne bzdury.

Co do ozdob typu kolczyki, naszyjniki czy diademy to jestem zdania ze musisz miec juaz kiecke. Fryzurke tez proponuje dobrac jak juz bedziesz miala zarys sukienki... I czy chcesz welon czy nie,,, bo to wszytsko jest wazne. ja mialam 3 opcej, 3 razy bylam na probnej fryzurce a i tak dopiero wybrałam jak juz mialam welon wybrany. Z nim poszlam do fryzjerki i tak to wszytsko mniej wiecej wygladalo. Na zamknietym wstwie pare zdjec.
I buty tez dopiero dobierasz jak masz juz kiecke gotowa. Wiec ja proponuje zrobic te zakupy wszytskie w jednym miejscu.

Tobie jest o tyle gorzej, ze masz malo czasu i chyba musisz kupic kiecke gotową. Ja poszlam do salonu sukien i tam panie do mnie dobieraly sukienki jakie wedlug nich pasuja. A ja tylko mowilam tak, lub nie. I tak z 10 kiecek stworzyłysmy jedną ;-)

Pamietaj ze ty tak samo jak ja jestes dosc niska i drobna... nie mozesz miesc jakies wielkiej sukni, z drutami na dole.

Kurcze,a le sie rozpisałam. Lece wstawic pare fotek.

Pozdrawiam
 
Kubala nareszcie gwiazdo jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mam nadzieje ze teraz tak zostanie:-D:-D:-D:-D:-D

a co do rad to maszracje tylko ja z kieckami mam taki problem z brak cycków!!!!:szok::szok::szok::szok: sprawia z te co mi sie podobają nestety odpadaja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ehhh zobaczymy
 
a co ja nie mialam takiego problemu. Idz na zamkniety, masz masz pare fotek. Nie martw sie o to... tak ci dopasuja kiecke, ze wszystko bedzi si :tak:
 
dzięki, dzięki :-)

Gosia ja tez z natury przekorna jestem i to co pechowe przerabiam na to co szczęsliwe;-):-D:-) nie wierzę w żadne tam przesądy i zabobony, np. literka w nazwie miesiąca nie przyniesie szczęścia jak facet będzie do niczego....:rofl2:
na maturze nie miałam czerwonych majteczek , włosy po studniówce obcinałam i zdałam na same 5:rofl2:

no to jak sie tak domagacie to wyglądalismy tak:
2aafst5.jpg
 
dzięki, dzięki :-)

Gosia ja tez z natury przekorna jestem i to co pechowe przerabiam na to co szczęsliwe;-):-D:-) nie wierzę w żadne tam przesądy i zabobony, np. literka w nazwie miesiąca nie przyniesie szczęścia jak facet będzie do niczego....:rofl2:
na maturze nie miałam czerwonych majteczek , włosy po studniówce obcinałam i zdałam na same 5:rofl2:

no to jak sie tak domagacie to wyglądalismy tak:
2aafst5.jpg


ekstra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak tak patrze na te wasze fotki to az mam motylki w brzuchu heheeheh strasznie mi sie podobaja wszystkie kazda z was cudnie wygladała
 
reklama
rosmerta śliczna sukienka, taka delikatna, romantyczna i skromna :tak: najbardziej podoba mi się ta koroneczka :tak:
kubala tez bym sobie fotki obejrzała :tak: a na zamknięty nie mam dostępu :-(
 

Podobne tematy

Do góry