reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluby wesela- organizacja;-)

Kubala- powiedz mi a gdzie miałas to weselicho?????


kurcze ja to bede miała kongo bo nikomu narazie z rodziny nic nie mówimy o weselu powiem dopiero jak sala ksiadz bedzie zaklepany bo nie chcemy aby ktos nam narzucał co i jak ma wygladac bo tak było 2 lata temu ze na siłe nas do oltarza pchali i mowili co gdzie kiedy wiecie o co chodzi???????????????

wiec jak polece do polski na jeden dzien to tez nikt nie bedzie wiedział problem w tyj jak ja do restauracji dotre????????? jak sa kawałek od poznania:sorry::sorry::sorry::sorry:

Nata- ten dworek to tam do tych skrzynek jakis autobus jedzie?
 
reklama
A to moja ceremonia ślubna:-)
 

Załączniki

  • hjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkk 003.jpg
    hjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkk 003.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 53
sorki że tak jeden post pod drugim ale doczytałąm że pisałyście o fryzurkach wiec i ja swoją pokaze
 

Załączniki

  • SANY0280.JPG
    SANY0280.JPG
    36,4 KB · Wyświetleń: 55
fryzurka sliczna na włosach długich mozna poszalec tak jak u ciebie:tak::tak::tak:
a swoja droga jak sie podsmiechiwałas w tym kosciele heheh
 
PINKA do Skrzynek dojedziesz pociagami osobowymi w stronę Zielonej Gory, Zbąszynka...wysiadasz na stacji Otusz ( parodia, bo stacja znajduje sie w Skrzynkach)bedziesz mijała Poznan Gorczyn,Poznan Junikowo, Palędzie, Dopiewo i juz jestes w Otuszu i idziesz głowną drogą przez wies niecały kilometr...a samochodem to albo na Stęszew i na rondzie w Stęszewie skręcasz w prawo na Buk i po okolo 8 km w prawo na Skrzynki (wszędzie są szyldy z dworkiem) albo kierujesz się bukowską na Buk i w Niepruszewie odbijasz na Skrzynki :tak:
ogolnie jest to okolo 20 km od Poznania, autobusy nie kursują, ale są pociagi :tak:
No i kochana lepiej powiedz bliskim o slubie, bo pewnie będą Ci potrzebni w dalszej organizacji, nie jestes w stanie załatwic wszystkiego przez net i telefon, uwierz mi...:tak: mi moi filowali na tanią wódkę :-p:-D

iwonkablaz to ceremonia w cerkwi tak??? tam te obrzędy są takie magiczne, tradycyjne, piękne --- jednym slowem super, opisz nam jak to wygląda, bo widzę, ze trzymają Wam nad głowami jakies korony tak??? nigdy nie byłam w cerkwi, zreszta religijna nie jestem, ale szanuje rozne tradycje i wiarę, chciałabym się dowiedziec czegos więcej o prawosławnych obrządkach...czy wasze wesela wygladaja inaczej? macie jakies tradycyjne potrawy czy obrządki weselne??? napisz jestem ciekawa :tak:
Slicznie wygladałas, no i fryzurka bardzo ładna...zresztą nie będę owijac w bawełnę, przyznam, ze marzyłam o białej sukni, ale do kosciola nie chodzę, nie za bardzo wierzę, wiec mijało się to z celem, a jednak co biała sukienka to biała, a nie jakas tam kreacja do slubu cywilnego....no ale było mineło, moze w nastepnym wcieleniu ;-)
 
Nata- bedą wiedziały tylko dwie osoby:tak::tak::tak: i one co potrzeba to załatwia:tak::tak::tak:dzieki za dokładny opis jak tam dojechac:-):-):-)


ale numer ty wiesz ze ja nie zauwarzyłam ze to inny slub???????????/ kurcze fakt faktem ten kosciół jakis inny mi sie wydał ale nie skumałam:eek::eek::eek::eek::eek:


Iwonka- no wlasnie opisuj opisuj bom teraz to dopiero przez Nate ciekawa:-D:-D:-D
 
reklama
Gosia- co do muzyki to w tej sali akurat mają swoją ekipe co mnie bardzo cieszy bo jakos szukac mi sie nie chce specjalnie;-);-);-)i nawet tanio bo za 500zł:szok::szok::szok::szok:
 

Podobne tematy

Do góry