reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śluz szyjkowy a ciąża

Dołączył(a)
24 Maj 2020
Postów
11
Witam. Chciałam zapytać czy któraś z Pań miała coś podobnego. To znaczy miałam dni płodne które zaczeły się ok.14.05 ( śluz szyjkowy był rozciągliwy,przejrzysty więc łatwo się domyśleć) miałam stosunek 17.05 bez zabezpieczenia. Do 21.05 śluzu nie było, a wczoraj był mleczny . Dziś znowu jest rozciągliwy i przejrzysty. Czy jest możliwe, że mogłam zajść w ciąże ? Innych objawów nie widzę u siebie, ale pierwszy raz mam taką sytuację. Sluz szyjkowy jest rzeczywiscie 'inny' . Nie chcę się znowu rozczarować.. Proszę o opinie
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie właśnie pierwszym objawem ciąży jeszcze przed terminem @ był taki śluz.
A że nie spodziewałam się to dopiero po wykonaniu testu połączyłam fakty 😁.
Dodatkowo miałam chęć na herbatę z cukrem 😉 a ja wogóle nie słodzę.

Jak masz taki objaw to rób test, nie ma co czekać.
Moze za pierwszym razem nie doszło do owulacji i teraz organizm podchodzi drugi raz.
Warto wiec sie przytulać jesli ciaza w planach. A następna miesiączkę liczyć od teraz, wtedy nie bedzie watpliwości czy sie spóźnia czy nie
 
Chciałam dodać jeszcze że w połowie maja bardzo waha mi się waga. Momentami pierścionek nie drgnie, nie zejdzie a następnego dnia bez problemu mogę go ściągnąć a waga pokazuje 0.5-1kg różnicy. Pilnuje nawadniania ale to też jest dla mnie dziwne. Macie jakieś sposoby na to??..
 
reklama
reklama
Do góry