reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śmieszne sytuacje i powiedzonka naszych dzieci

reklama
Jakie wygadane i madre dzieciaki.:tak::tak::tak:
Kuba bystry, ze ho ho.:happy2::happy2:
Oliwka, tez znalazla wyjscie z sytuacji.Mama naprawi:-):-)
Wisnia, :-D:-D
 
Kuba do mnie
"masz 5 złote?"
"A po co Ci?"
"Kupie sobie drozdziówke"
"Nie mam"
"A masz karte do bamkomatu?":-D

Ale sie usmialam.....:-D




Z Julcia rano ogladamy bajke na mini mini....I w pewnym momecie ja przytulilam a ona do mnie:
''Mama dusi Julka'':sorry2:

Jak widzi samolot to wola
'' panie pitocie panie pitocie...dziura''
A lata ich u nas dosc duzo i czesto jest szkolka na lotnisku w pile.....
 
Ostatnia edycja:
ech te dzieciaki:-D:-D:-D

Wisnia HUbek tez kiedus na buty mówił du-py, ale po kilku razach mu przeszło całe szczęscie:-D:-)

a moje dziecie to takie małe radyjko się zrobiło:-D non-stop cos nawija, sam do siebie coś tam opowiada, najczęscie nasze rozmowy odgrywa, np:
podczas spaceru w górach rozmowa z motylkiem namalowanym na poręczy wózka: motylku masz byc grzeczny, bo jak nie to będzie kara, bedzie mi przykro... nie przyjde do ciebie bo jesteś niegrzeczny... wiesz, brzydko robisz motylku i chyba bedzie kara... raczej tak. itd, itp....:-)
 
reklama
hehe dzieciaki bombowe :-D


to R sie ostatnio zakrztusił orzeszkiem i kaszlał a Emilka się pyta "co się stało?"
on "zakrztusiłem sie orzeszkiem" a ona "zakrztusiłeś się swoim orzeszkiem? " a on "tak swoim" :-D a ona "to super !!! " i w śmiech :sorry2:
 
Do góry