reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmietnik

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja czuję, że będzie dziewczynka mimo że mąż twardo obstawia,ze chłopak i już. Ja też chyba gdybym mogła wybierac wybrałabym chłopca. No a tak przecież najważniejsze żeby zdrowe było.
 
No wiecie dziewczyny powiem wam, że mnie wszyscy wmawiali, że bedzie chlopak a ja tak: pryszcz na pryszczu, wypadajace wlosy, polamane pazurki, sucha blada cera brzuch typowy na dziewuszke i ciagnelo mnie do slodkiego. My sie dowiedzielismy dopiero 32 tc, to znaczy lekarz to potwierdzil ale ja juz bylam pewna wczesniej :) Teraz jest to samo i typowe objawy na chlopaka albo dwoch ;)
 
mi marzą się bliźniaki..! mam duże prawdopodobieństwo, bo w mojej rodzinie bliźnięta występują. a przeczucia co do płci jeszcze nie mam.. ale o imionach już myślę ;-)
 
Sama sie zaskoczylam, ze biore pod uwage bliznieta i mnie to nie przeraza :) A nawet bym sie cieszyla :) Ale jakbym miala obstawiac jedno.... chyba chlopak :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry